Poniedziałek, 17.02.2020, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Trenuj z Centrum Tańca Promyk!

29.08.2016, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trenuj z Centrum Tańca Promyk!

Tym rodzicom i dzieciom, którzy zastanawiają się nad zajęciami dodatkowymi w nadchodzącym roku szkolnym podpowiadamy – w Centrum Tańca „Promyk” można nauczyć się różnych form tańca, a także brać udział w innych zajęciach łączących aktywność ruchową i muzykę.

Profesjonalnie wyposażone sale taneczne - z parkietem i lustrami, odremontowane i z nowym wystrojem, a przede wszystkim kadra z mistrzowskimi tytułami prowadząca zajęcia to niewątpliwe atuty Centrum Tańca „Promyk”. To tu tańca uczy się kilka pokoleń elblążan – nie tylko na przestrzeni blisko trzydziestoletniej działalności, ale także jednocześnie – bo w ofercie „Promyka” na nowy sezon znalazły się zajęcia dla każdej grupy wiekowej – od przedszkolaka po zajęcia 50+.

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży – nauka walca angielskiego, walca wiedeńskiego, samby, cha-chy, jiva. Udział w kursie zagwarantuje - dziewczynce smukłą i zgrabną sylwetkę, a chłopcu prawidłową prostą postawę. Oferta skierowana do dzieci w wieku 6-15 lat obejmuje okres edukacji podstawowej z perspektywą rozwoju sportowego w Elbląskim Klubie Tańca Jantar.
 
Gimnastyka artystyczna
– łączy w sobie elementy akrobatyki, baletu i tańca. Dyscyplina ta kształtuje zwinność, gibkość, wdzięk oraz uczy samodyscypliny i samodzielności. Zajęcia skierowane są do dziewczynek od 5 roku życia.

Rytmika
– nauka tańca w formie zabawy skierowana do dzieci w wieku 2,5 - 4 lat. Rytmika rozwija koordynację ruchową, poprawia wyczucie rytmu, uczy koncentracji i wyrabia wrażliwość na muzykę, niezbędną do rozwijania w przyszłości innych technik tańca.

Hip-hop – to luz, dynamika, ekspresja i fun. Podczas zajęć dziecko wyzwoli kreatywność i uwolni nadmiar energii, poprawi kondycję i koordynację oraz pozna różne odmiany tego stylu. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat. 

Sumba Kids
– stworzona, aby dostarczyć dzieciom niezbędnej dla nich dawki ruchu i zabawy. Podczas zajęć dzieci uczyć się będą choreografii do hitów muzyki popularnej i energetycznej muzyki latynoamerykańskiej. Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 5-12 lat.

Dziecięca Akademia Tańca -  poprzez zabawę dzieci uczyć się będą krótkich choreografii opartych na tańcu towarzyskim, nowoczesnym i ludowym. Udział mogą brać dzieci w wieku 4-6 lat.
Taniec towarzyski dla dorosłych - zajęcia skierowane do par, które chcą poznać tajniki wspólnego tańca i dobrze czuć się na parkiecie. Organizujemy również indywidualne zajęcia dla nowożeńców. 
 
Fitball - to trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek. Ćwiczenia na piłce pomogą wzmocnić mięśnie i pozbyć się bólu kręgosłupa, poprawić równowagę oraz prawidłową postawę i stabilizację ciała. Jest to trening prozdrowotny polecany dla wszystkich!

Pilates - system ćwiczeń, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała, zawiera w sobie elementy jogi, baletu i ćwiczeń siłowych. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły i świadomości swojego ciała.

Zumba - to energetyzująca porcja wysiłku dla przyjemności. Porywająca latynoska muzyka uwolni energię, wprawi w świetne samopoczucie i zapewni zgrabną sylwetkę. 

Lady Latino - zajęcia pozwolą paniom poczuć się kobieco, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukłą sylwetkę. Żywiołowe rytmy to również sposób na odreagowanie stresu i poprawę samopoczucia oraz nabranie pewności siebie.

CelluSTOP - system ćwiczeń, który wspomaga proces antycellulitowy, pobudza procesy spalania tkanki tłuszczowej oraz modeluje ciało.

Fitness 50+ - zajęcia skierowane do osób powyżej 50 roku życia, które chcą aktywnie spędzać wolny czas. Ich celem jest zachowanie i poprawa sprawności fizycznej połączona ze zdobywaniem nowych umiejętności.

- Niemal wszystkie proponowane przez nas w nowym sezonie formy tańca będzie można zobaczyć w ciągu jednego popołudnia – mówią organizatorzy. – Warto przyjść, poruszać się i wybrać to, co najbardziej nam odpowiada.

W niedzielę, 18 września od godz. 16.00 do 19.00 w holu głównym Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"odbędzie się bezpłatny maraton taneczny.

 

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.