Czwartek, 26.05.2022, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Lunapark EUROPA zaprasza – wygraj zaproszenie

13.05.2016, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Lunapark EUROPA zaprasza – wygraj zaproszenie

Lunapark Europa zaprasza wszystkich mieszkańców Elbląga oraz okolic na moc pozytywnych wrażeń. Jesteśmy w centrum Elbląga przy ul. Nowowiejskiej. Czekamy na Was w dniach 12 – 22 maja.

Wesołe Miasteczko to doskonała zabawa dla Gości w każdym wieku. Na najmłodszych czekają kolorowe, radosne karuzele, niezapomniane podróże samochodami i ciuchciami.
Rodzinne wycieczki umilą karuzele familijne oraz inne atrakcje, których nie brakuje w naszym lunaparku.

Wielbiciele wesołego miasteczka, którzy chcieliby przypomnieć sobie lata dzieciństwa na pewno znajdą karuzelę, która wywoła nie jeden uśmiech na ich twarzy.

Zapraszamy także miłośników naprawdę mocnych wrażeń. Rozbujana z szaloną prędkością karuzela Break Dance z pewnością wywoła szybsze bicie serca u najdzielniejszego śmiałka.

-------------------------------------------------------------------

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z 30  zaproszeń do wykorzystania na dowolną karuzelę, wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Lunapark Europa". Zgłoszenia przyjmujemy do 17 maja, do godziny 12:00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

........................................................... Artykuł sponsorowany ...........................................................


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.44509291648865