Sobota, 16.10.2021, Imieniny: Florentyny, Ambrozego, Gawla
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wiedza i kwalifikacje to szansa na sukces

01.09.2015, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wiedza i kwalifikacje to szansa na sukces

Pracodawcy wymagają coraz większych predyspozycji od osób nie tylko poszukujących, ale także posiadających już pracę. Jedynym rozwiązaniem jest podnoszenie swoich kwalifikacji, bądź zmiana zawodu na inny. Bardzo często niesie to za sobą koszty, wynikające z podjęcia nauki. Centrum Nauki i Biznesu „Żak” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które są właśnie w takiej sytuacji i nie pobiera jakichkolwiek opłat za naukę.

Szkoły „Żak” są w 100 proc. darmowe! 0 zł wpisowego, 0 zł czesnego, 0 zł za wydanie legitymacji, 0 zł za wydanie zaświadczeń do ZUS, MOPS, KRUS i innych instytucji, a także zero konsekwencji w momencie rezygnacji z nauki. Nie ma żadnych barier wiekowych. Wystarczy przynieść  świadectwo szkoły średniej (matura nie jest wymagana), dowód osobisty, zdjęcia legitymacyjne oraz zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki. Szkoła Żak to także gimnazjum (dla osób, które ukończyły szkołę podstawową) i największe liceum ogólnokształcące dla dorosłych w Polsce, które również są bezpłatne. Jesteśmy otwarci na każdego, niezależnie od wieku. Posiadamy profesjonalnie przygotowane sale wykładowe oraz wzorowo wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Jako jedyni na rynku, wydajemy pisemną gwarancję braku ukrytych opłat – zapewnia Patryk Bewicz.

Nauka w trybie zaocznym

Państwowy dyplom technika

Absolwenci dwuletnich szkół policealnych otrzymują państwowy dyplom technika. Jedną z zalet Szkół Policealnych „Żak” jest nauka w trybie zaocznym. To bardzo dobre rozwiązanie dla absolwentów liceum, chcących szybko zdobyć wartościowy zawód, a także świetna propozycja dla studentów, którzy z łatwością mogą zdobyć dodatkowe wykształcenie, co na pewno podniesie ich atrakcyjność w oczach pracodawców. Otwartymi darmowymi kierunkami są: animator kultury, bibliotekarz, technik rachunkowości, technik informatyki, florysta, technik BHP, opiekunka środowiskowa, czy technik usług kosmetycznych. Kto nie chce zmarnować szansy, powinien już dzisiaj zgłosić się do szkoły.

Nowy zawód w jeden rok? To możliwe! Jeśli lubisz pracować z ludźmi.

Jednoroczne szkoły policealne otwierają przed młodymi ludźmi, szukającymi swojego pomysłu na życie zawodowe wiele możliwości. Zawody takie, jak wizażystka/stylistka, fryzjer damski, terapeuta środowiskowy, biomasażysta, instruktor fitness czy agent celny są na wyciągnięcie ręki. Kosztorysant budowlany, asystent zarządu - to nowe kierunki jednorocznej szkoły policealnej, działającej w Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Elblągu. Jeśli jesteś osobą, która łatwo nawiązuje kontakty z drugim człowiekiem, chcesz pomagać chorym i jesteś otwarty na potrzeby innych to możesz realizować się w życiu jako terapeuta środowiskowy. Pasjonuje Cię spedycja, transport i logistyka? Wybierz szkołę jednoroczną, kierunek „agent celny” i spełnij swoje marzenie, pracując w zawodzie!  Interesuje cię, jak dobierać odpowiedni makijaż czy strój, aby wydobyć z człowieka wewnętrzne piękno? Powinieneś zapisać się do jednorocznej szkoły wizażu i stylizacji. Odpowiednia aparycja, idealnie dopasowany i dobrze wykonany makijaż, to wizytówka otwierająca bardzo wiele drzwi. Fakt ten jest doceniany nie tylko przez ludzi biznesu, gwiazdy, ale zwyczajnych ludzi którzy chcą pięknie wyglądać na co dzień. Piękny i dobrze wyglądający człowiek emanuje szczęściem, a szkoła nauczy każdego, jak to szczęście z ludzi wydobyć. Zadaniem dobrego stylisty nie jest przebrać człowieka, ale uzewnętrznić jego charakter.

Dokumentacja finansowa to Twoja pasja?

Jeżeli lubisz zestawiać koszty, księgować, zajmować się finansami, chciałbyś zawodowo zająć się podatkami to „technik rachunkowości“ jest kierunkiem właśnie dla ciebie. Słuchacze, którzy ukończą kierunek, mogą pracować m.in. w biurach rachunkowo – podatkowych, bankach, firmach ubezpieczeniowych, działach księgowości prywatnej i państwowej przedsiębiorstw, urzędach skarbowych, bądź prowadzić własne firmy. Technik rachunkowości to idealny kierunek dla osób, charakteryzujących się systematycznością, dokładnością w działaniu oraz umiejętnością współdziałania.

Zawód przyszłości

Technik informatyk to przyszłościowy zawód, ze względu na ciągły rozwój technologiczny, postępujący w każdej branży. Z każdym rokiem branża IT zwiększa zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny informatycznej. Komputery i informatyzacja codziennego życia stwarzają stały i powiększający się popyt na fachowców z tej dziedziny - mówi Cezary Balbuza, dyrektor elbląskiego Żaka. - Technik informatyk to zawód z przyszłością, dobry fachowiec w tej dziedzinie nie powinien mieć większych kłopotów ze znalezieniem sobie pracy. Dodatkowo Policealna Szkoła Informatyczna Żak może stanowić także dobre przygotowanie do podjęcia po jej ukończeniu studiów informatycznych.

Pełna oferta kierunków organizowanych przez Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Elblągu dostępna jest na stronie:

www.zak.edu.pl/elblag

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.