Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Dziś w Elblągu XVII Elbląskie Targi Pracy. Zapraszamy do hali CSB

09.04.2015, 07:00:20 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś w Elblągu XVII Elbląskie Targi Pracy. Zapraszamy do hali CSB

W dniu 09 kwietnia 2015 r. odbędzie się kolejna edycja Elbląskich Targów Pracy. Zapraszamy  w godz. od 12.00 do 15.00 do Centrum Sportowo-Biznesowego przy ulicy Grunwaldzkiej 135. Organizatorami targów są Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.

Pracodawcy przedstawią oferty pracy dla pracowników biurowych, nauczycieli, geodetów i informatyków. Prezentowane będą również oferty min. z  branży elektrycznej, mechanicznej, odzieżowej, ubezpieczeniowej, a także z zakresu gastronomii i hotelarstwa.

Obecność na targach zgłosiły również agencje zatrudnienia z naszego miasta, z którymi urząd pracy podpisał deklaracje współpracy partnerskiej oraz inne agencje pracy z terenu Polski. Będą one dysponowały ofertami krajowymi oraz ofertami pracy za granicą - w Holandii  i  w Niemczech.

Przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie przedstawią oferty pracy z sieci EURES oraz będą udzielali informacji na temat ofert pracy oraz warunków życia i pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych i wyższych oraz jednostek szkolących przedstawią swoją ofertę osobom planującym kształcić się, podnosić lub zmieniać kwalifikacje zawodowe.

Na targach obecne będą również instytucje kierujące swoje działania do grupy osób niepełnosprawnych oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym inicjatywy z zakresu ekonomii społecznej.

Państwowa Inspekcja Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych będą udzielały informacji w zakresie prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Podczas Targów Pracy zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z porady doradcy zawodowego, psychologa i uzyskać informacje z zakresu pośrednictwa pracy.

Targi będą również okazją, dla osób młodych, do zapoznania się z promocją projektu  „Gra o wakacyjny staż”.

Obecnie udział w targach potwierdziło 60 wystawców.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Elbląskich Targach Pracy. Osoby bezrobotne i poszukujące zatrudnienia będą miały okazję do podjęcia lub wzmocnienia aktywności zawodowej, a pracodawcy możliwość znalezienia poszukiwanego kandydata do pracy.

Patronat honorowy:
Witold Wróblewski
Prezydent Elbląga

Patronat medialny:
info.elblag.pl


Katarzyna Piasecka
PUP Elbląg.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.61119413375854