Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie Parkowania w Elblągu (część 335)

26.05.2024, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie Parkowania w Elblągu (część 335)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie Parkowania w Elblągu (część 335) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2024-05-26 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Skonczyc
  Niedziela, 26.05

  Na starym mieście Elbląg są znaki ile się stoi i co . Znak mówi 15 minut a stoją godzinami. Gdzie jest straz miejska co.

 2. 2
  +10
  ~ otto
  Niedziela, 26.05

  Może do kolejnych artykułów z tego cyklu dołączyć wywiady z Naczelnikiem Straży Miejskiej i w kolejnym wywiad z szefem elblaskiej Drogówki . Może sprawi to że praca Waszej Redakcji nie pójdzie na marne .

 3. 3
  --3
  ~ Poszkodowany
  Niedziela, 26.05

  Szanowni Państwo., Piszę ten komentarz gdyż w dniu wczorajszym mój prawidłowo zaparkowany pojazd na parkingu monitorowanym został uderzony drzwiami. Jest uszkodzenie i dzisiaj po wizycie u detailingu czy jakoś tak wychodzi że trzeba lakierować. Zdjęcia mam jak ktoś coś to proszę pisać - prześlę na dowód. Sprawca - jest, policja znajdzie. Ale wczoraj zapytałem mandat za parking na 2 miejscach - 100 zł i 1 pkt …. Także proszę wybaczyć ale od dzis stawiam w ten sposób. Nie stać mnie na przestrzeganie przepisów. Czytaj więcej na https://info.elblag.pl/79,77230,Mistrzowie-Parkowania-w-Elblagu-czesc-334.html#ixzz8bMPf8Oqq

 4. 4
  0
  ~ Wiernysluchacz
  Poniedziałek, 27.05

  Tego co robi te ładne zdjęcia należy nagrodzić. Zróbcie z nim wywiad żeby można mu podziękować

 5. 5
  +4
  ~ kierowca 1
  Poniedziałek, 27.05

  ~ Wiernysluchacz .....czy naprawde mylisz ,że zdjęcia robi tylko jedna osoba?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2421500682831