Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 224)

02.02.2023, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 224)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 5

%40.0 %60.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 224) ( zdjęć 11 )
Dodano: 2023-02-02 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Baczyński Agrykola masakra
  Czwartek, 02.02

  ...

 2. 2
  +2
  ~ dsa
  Czwartek, 02.02

  Szkoda, ze nie zrobilem zdjęcia, dwa dni temu widzialem na 12 lutego przy Azalii goscia z MErcedesa na brytyjskich blachach, ktory nie zaparkowal na wyznaczonych miejscach (tam sa trzy), tylko tak jak nienalezy :) Ignorant totalny

 3. 3
  --3
  ~ Adi
  Czwartek, 02.02

  Od dziś pod każdym artykułem z tej serii będę umieszczał ta stronę: uprzejmiedonosze.net

 4. 4
  --3
  ~ wincyj wincyj
  Czwartek, 02.02

  wincyj szlabanów stawiajcie, a później się dziwcie, że przed szlabanem auto stoi . . .

 5. 5
  +1
  ~ Jerzy Lebioda
  Piątek, 03.02

  Akurat szlabany sa O.K. Gdzie ma człowiek zaparkować jak "zakupowcy" zajma wszystkie miejsca. Dodam ze zazwyczaj mieszkancy dobrze parkuja bo wszyscy sie znaja i wstyd przed innymi jak samochod zajmuje 2 miejsca. Jak przyjedzie nie mieszkaniec to czesto porzuca samochod byle jak i zajmuje 2 miejsca parkingowe. Problemem jest brak miejsc parkingowych w miescie i zabudowywanie kazdej wolnej przestrzeni. Miasto powinno dbac o zrownowazony rozwoj tak zeby ludziom wygodnie sie zyło i mieszkało.

 6. 6
  0
  ~ Joshua
  Piątek, 03.02

  nie szlabany nie są ok, bo grodzą drogi ogólnodostępne które nie są własnością Sielanki, jeśli chcecie miejsca parkingowe na wyłączność postawcie sobie przy każdym miejscu blokadę parkingową, a nie grodzicie ulicę.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4834990501404