Wtorek, 13.01.2026, Imieniny: Weronika, Bogumila, Izydor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

Nabór do Straży Miejskiej

13.01.2026, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nabór do Straży Miejskiej
fot. Straż Miejska w Elblągu

Szukamy 3 osób na stanowisko strażnika miejskiego

 

 

Jeśli interesuje Cię praca na rzecz ochrony porządku publicznego, jeśli dobro i interesy mieszkańców nie są Ci obojętne, jeśli cenisz odpowiedzialność, stabilne zatrudnienie i pracę w myśl misji "Z mieszkańcami dla Mieszkańców" - być może czekamy właśnie na Ciebie

 

 

Szczegóły oferty, wymagane dokumenty oraz termin złożenia aplikacji dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej

https://smelblag.bip.gov.pl/.../1251439_oferta-naboru.html

 

 

 

 

Straż Miejska w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    0
    ~ Jn
    31 minut temu

    Największe nieroby w tym mieście. Nic nie robią, tylko wożą tyłki w autach i załatwiają swoje prywatne sprawy .! Już dawno powinni być zlikwidowani.

  2. 2
    0
    ~ bema
    25 minut temu

    W Elblągu od pewnego czasu jest sporo ciekawych ofert pracy : GE , Metalexpert , szkolnictwo , Urząd Miejski , budownictwo ,służba zdrowia , gastronomia , handel ,i wiele innych zawodów , że trzeba być wyjątkowym leniem na garnuszku u mamusi , by nie pracować i twierdzić , Ze w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem . Na początku lat 90 tych , kto pamięta , to był rzeczywiście dramat na czele z fatalną decyzją Balcerowicza o likwidacją PGR - ów. i zamknięciu ,do dziś nie wiem ,czy musiało być większości firm w naszym mieście . Jak ktoś wie niech napisze .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6951630115509