Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Szukaj wg. Branży

Baza firm

Pokaż najnowsze wpisy zobacz najnowsze oferty

DOM I BUDOWNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(6)

DZIECKO zobacz wpisy z tej kategorii(0)

INTERNET I KOMPUTERY zobacz wpisy z tej kategorii(1)

MODA I URODA zobacz wpisy z tej kategorii(1)

MOTORYZACJA zobacz wpisy z tej kategorii(6)

NAUKA I SZKOLNICTWO zobacz wpisy z tej kategorii(0)

PRODUKCJA, HANDEL, USŁUGI zobacz wpisy z tej kategorii(25)

REKLAMA I MEDIA zobacz wpisy z tej kategorii(2)

ROZRYWKA I GASTRONOMIA zobacz wpisy z tej kategorii(7)

STRONY INTERNETOWE zobacz wpisy z tej kategorii(0)

TURYSTYKA I NOCLEGI zobacz wpisy z tej kategorii(2)

ZDROWIE I MEDYCYNA zobacz wpisy z tej kategorii(6)

Jak dodać się do katalogu firm ? Wszystkiego dowiesz się tutaj.

PPHU TERMOIZOL s.j.

Adres: ul. Mazurska 43 ,82-300 Elbląg

tel: 55 235 22 41, 602 131 602

e-mail: termoizol@poczta.internetdsl.pl

www: www.termoizol.eu

TERMOIZOL jest firmą działającą od 1993 roku. Główną formą naszej działalności jest produkcja szyb zespolonych różnej budowy zależnie od przeznaczenia.

Potwierdzeniem jakości naszych produktów jest certyfikat na znak bezpieczeństwa "B" ISC w Warszawie przyznany w 1995 roku i aktualizowany. Ostatnio przedłużony do października 2007 o numerze B/03/181/04.

Naszą naczelną dewizą jest wysoka jakość wykonywanych wyrobów oraz terminowe wykonywanie zamówień. Te same wartości wyznaje również załoga firmy mając świadomość, iż dobrze wykonany wyrób jest najlepszą wizytówką zakładu - ku satysfakcji Klientów.

Ponadto prowadzimy sprzedaż stolarki PCV i AL naszych  kooperantów w cenach producenta.

Firma TERMOIZOL udziela gwarancji na wykonane przez nas szyby zespolone na okres 5 lat. Gwarancja dotyczy szczelności połączenia szyb wchodzących w skład pakietu zespolonego.

Gwarancji udzielamy na podstawie badań wykonanych przez ISC w Warszawie na zgodność z KRYTERIAMI TECHNICZNYMI 20/S/2000 "Szkło budowlane. Szyby zespolone". Wynikiem przeprowadzonych badań jest potwierdzenie jakości naszych wyrobów poprzez przyznanie certyfikatu na znak bezpieczeństwa o numerze B/03/166/01.

Szyba zespolona jest zamkniętym hermetycznie pakietem składającym się z tafli szklanych, ramki dystansowej wypełnionej pochłaniaczem wilgoci oraz mas uszczelniających zapewniających szczelność i trwałość całego układu.

Podstawowym produktem naszej firmy są szyby zespolone ze szkłem niskoemisyjnym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego szkła niskoemisyjnego oraz wypełnieniu przestrzeni międzyszybowej argonem oferujemy naszym klientom w standardzie szyby zespolone o współczynniku przenikania ciepła U=1,0 [W/m2*K].

Poza redukcją strat ciepła szyby zespolone muszą spełniać również inne zadania:

  • Ochrona przed hałasem – uzyskuje się ją stosując w pakietach szkła o różnej grubości, szkła żywicowane, wypełniając przestrzeń specjalnymi gazami ( np. SF6 )
  • Ochrona przed słońcem – jest osiągana poprzez zastosowanie całej gamy szkieł refleksyjnych i kolorfloatu pochłaniającego energię słoneczną
  • Ochrona przed zranieniem lub włamaniem - ta cecha szyb zespolonych osiągana jest poprzez zastosowanie szkieł hartowanych i laminowanych odpowiedniej do potrzeb klasy odporności na przebicie
  • Zapewnienie walorów dekoracyjnych i estetycznych. Te potrzeby klientów zaspokajamy poprzez stosowanie w produkcji szkła ornamentowego w szerokim asortymencie, szkła matowego, dekoracyjnego a także szprosów międzyszybowych w różnych wymiarach kolorystyce i kształtach.

Stolarka budowlana

Proponujemy Państwu Stolarkę Budowlaną Otworową (okna, drzwi, ścianki działowe) z Aluminium i PCV w szerokiej gamie profili.

Nasza bogata oferta pozwala zrealizować zamówienia w następujących systemach:

ALUMINIUM: Yawal, Metalplast

PCV:  Rehau, Roplasto

 

Galeria wpisu / PPHU TERMOIZOL s.j.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.14873099327087