Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

We wtorek mecz Concordia – Widzew. Bilety już od 1 zł!

23.09.2023, 12:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
We wtorek mecz Concordia – Widzew. Bilety już od 1 zł!

Już w najbliższy wtorek (26 września) czeka nas piłkarskie wydarzenie roku w Elblągu. O godzinie 18 na stadionie miejskim przy ul. Agrykola rozpocznie się mecz I rundy Fortuna Pucharu Polski, w którym Concordia Elbląg podejmować będzie grający w PKO Ekstraklasie Widzew Łódź. Bilety na ten pojedynek można nabywać w internecie. Dzieci i młodzież do 18 roku życia mecz obejrzą za symboliczną złotówkę.

 


Do dyspozycji kibiców dostępne będą trybuna kryta i oba łuki. Na łuku od strony ul. Wspólnej zasiądą kibice Widzewa, natomiast na trybunie krytej i łuku od strony ul. Agrykola kibice Concordii. Cena biletów normalnych na trybuny A1, A2 i łuk wynosi 40 zł. Dostępne są także wejściówki na zadaszoną trybunę VIP (na środku stadionu, pomiędzy trybunami A1 i A2) z dostępem do bezpłatnej strefy gastronomicznej. Cena biletu na trybunę VIP wynosi 60 zł.

 


W sprzedaży znajdują się także bilety ulgowe w cenie 1 zł dla osób do 18 roku życia. Bilety te zakupić można wyłącznie na sektor Concordii, a więc na trybunę łuk od strony ul. Agrykola.

 Wejściówki można nabywać poprzez stronę internetową: https://abilet.pl/wydarzenie/concordia-elblag-vs-widzew-lodz-10846

 

 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Ave _pdg
  Sobota, 23.09

  Pelc sobie wymyślił że zrobi sobie biznes na kibicach. 40zl?? Kpina. Oby mu się to czkawką odbiło

 2. 2
  +2
  ~ Kolo
  Niedziela, 24.09

  Gdyby bilet na Batorowo kosztował nawet i 5 zł to i tak więcej niż 50 osób na trybunach by nie było. Przecież nikt rozsądny na Batorowo nie pójdzie. A tu Pelc pomyślał, że się cały stadion zapełni i 4 dychy policzył hi hi he he ha ha ho ho hu hu. To się chłopina rozczaruje ...

 3. 3
  +1
  ~ Upadły Harley
  Niedziela, 24.09

  Żenada będzie zarówno na boisko, jak i na trybunach, które będą zdominowane przez gości przy tych cenach biletów. Teraz wymyślili dla młodzieży jakieś bilety za 1 zł, ale jak już ktoś ma skończone 18 lat, to dalej 40 zł ma płacić, absurd goni absurd. Ten kabaret do jednej bramki większość zobaczy i tak w TV jak tylko będzie chciała.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94642210006714