Środa, 8.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Adrian, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Tak trenuje Concordia w trakcie obozu dochodzeniowego

31.01.2020, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tak trenuje Concordia w trakcie obozu dochodzeniowego
fot. Rafał Kadłubowski

W tym tygodniu piłkarze Concordii wylewają z siebie litry potu na tzw. obozie dochodzeniowym. Pomarańczowo-czarni trenują dwa razy dziennie, skupiając się nad siłą, wytrzymałością i taktyką. Zajęcia odbywają się w sali sportowej, na siłowni oraz na boisku. Byliśmy z aparatem na jednym z takich treningów, który odbył się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 na ul. Szańcowej.

W środowe popołudnie kadra Concordii została podzielona na dwie grupy, która odbyła osobne zajęcia ze sprawności ogólnej w formie interwałowo-strumieniowej. Zawodnicy po rozgrzewce mieli za zadanie kilkukrotnie pokonać „tor przeszkód” z różnego rodzaju ćwiczeniami. Zajęcia trwały około godziny. Tuż po nich rozmawialiśmy z trenerem Concordii Adamem Borosem.

- Podczas tygodniowego obozu dochodzeniowego na przemian zajęcia odbywają się na sali, siłowni i boisku. W siłowni pracujemy nad wzmocnieniem siły, na sali ćwiczymy sprawność specjalną z elementami wytrzymałości, a na boisku dodatkowo dochodzą gry z elementami taktyki. To wszystko w ilości mocno skumulowanej – mówi szkoleniowiec. - Ten zespół potrzebuje jeszcze uzupełnień i wzmocnień w formacjach ofensywnych. W związku z tym na rzecz ofensywy robimy trochę mniej, a bardziej koncentrujemy się na grze zespołu w defensywie. Na ten moment w defensywie mamy już to, czym będziemy dysponować wiosną. Być może uzupełnimy jeszcze kadrę jednym bocznym obrońcą – informuje trener Adam Boros.

Z graczy testowanych z Concordią nadal trenują 24-letni pomocnik Łukasz Kopka (ostatnio Assyriska FF Södertälje, Szwecja) oraz 20-letni napastnik Adam Bluma (Halsen IF, Norwegia). W sobotę, 1 lutego Concordia zmierzy się w trzecim sparingu z Huraganem Morąg. Mecz rozpocznie się o godz. 14:00 na boisku przy Skrzydlatej. W trakcie tego spotkania testowani mają być kolejni zawodnicy.

- Na pewno w sobotnim sparingu będziemy mieli okazję oglądać 5-6 zawodników testowanych – zapowiada szkoleniowiec pomarańczowo-czarnych.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.