Środa, 20.01.2021, Imieniny: Fabian, Sebastian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Pierwszy sparing Concordii i turniej Conca Cup 2020. Zapraszamy na piłkarski weekend

17.01.2020, 19:05:25 Rozmiar tekstu: A A A
Pierwszy sparing Concordii i turniej Conca Cup 2020. Zapraszamy na piłkarski weekend

W nadchodzący weekend kibiców Concordii czekają dwa ważne wydarzenia. Pierwsze to sobotni sparing seniorów z Sokołem Ostróda, który rozpocznie się o godz. 14 na obiekcie przy ul. Skrzydlatej. Drugie wydarzenie to organizowany przez nasz klub turniej Conca Cup 2020 dla rocznika 2011 i młodszych, który odbędzie się w niedzielę w dwóch elbląskich halach: przy Grunwaldzkiej i Szańcowej.

Conca Cup to coroczny turniej piłkarski organizowany przez Concordię dla najmłodszych roczników. W poprzedniej i obecnej edycji rywalizują w nim adepci futbolu z rocznika 2011 i młodsi. W 2019 roku w imprezie, która odbyła się w hali przy al. Grunwaldzkiej uczestniczyło 8 drużyn. W tym roku wydarzenie zostanie zorganizowane na większą skalę, bo odbywać się będzie w dwóch elbląskich obiektach: Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 oraz hali sportowej przy SP 8 na ul. Szańcowej 2. Weźmie w nim też udział dwa razy więcej, bo aż 16 zespołów reprezentujących 9 klubów.

W gronie uczestników oprócz gospodarzy, zagrają także: EL-Futbol Elbląg, ITS Iława, Victoria Bartoszyce, Elbląska Szkółka Piłkarska, Warmia Olsztyn, Syrena Młynary, Olimpia Elbląg oraz AP Piekarczyk Elbląg.

Drużyny podzielono na cztery grupy, po cztery zespoły każda. Dwie grupy grać będą w hali przy Grunwaldzkiej, a dwie pozostałe w hali przy Szańcowej. Po rozegraniu meczów w grupach, zaplanowano spotkania o miejsca 1-8. W drugiej fazie turnieju, od godz. 12:40 zespoły, które zajmą miejsca 1-4 awansują do rozgrywek Ligi Mistrzów, natomiast zespoły z miejsc 5-8 w grupach wystąpią w Lidze Europejskiej. W obu ligach system rozgrywek będzie podobny, jak ten z pierwszej fazy turnieju. Pierwsze mecze w obu halach rozpoczną się o godzinie 8:40, natomiast ostatnie pojedynki zakończą się o godz. 15:50.

Około godziny 16 zaplanowano zakończenie turnieju i wręczenie nagród, pucharów i wyróżnień, które ufundowane zostały przez sponsorów turnieju: firmę Dany Meble, a także Urząd Miejski w Elblągu.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2849490642548