Niedziela, 26.06.2022, Imieniny: Paulina, Jan, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Wysokie zwycięstwo na zakończenie jesieni. Młodzicy Concordii 2007 wicemistrzami grupy

13.11.2019, 13:00:46 Rozmiar tekstu: A A A
Wysokie zwycięstwo na zakończenie jesieni. Młodzicy Concordii 2007 wicemistrzami grupy
fot. Rafał Kadłubowski

W swoim ostatnim meczu rundy jesiennej w Ekstraklasie młodzika, zespół Concordii z rocznika 2007 nie dał żadnych szans drużynie AP Ostróda wygrywając aż 7:0. Łupem bramkowym w tym spotkaniu podzielili się: Dominik Chwoszcz (2), Hubert Fercho, Adam Kopczak, Oliwier Tytek, Grzegorz Puzio i Mateusz Lauryn. Pomarańczowo-czarni jesienne rozgrywki zakończyli na drugim miejscu w swojej grupie, mając tyle samo punktów co zwycięzca, ale nieco gorszy bilans bramek.

- Mecz z AP Ostróda był dobry w naszym wykonaniu, szczególnie w drugiej połowie. Chłopcy kreowali dużo sytuacji bramkowych po ciekawych akcjach. Były momenty grania takie, jakie sobie zakładamy. Chłopcy ciągle się uczą, dochodzą emocje na boisku, czasami brakuje cierpliwości w graniu i podejmowania właściwych decyzji. Ale tak jak powtarzam, to jest etap, gdzie kształtujemy ich pomysł na grę, własne zrozumienie i nie zawsze to jest łatwe. Trzeba czasu i cierpliwości – podsumował mecz trener młodzików Concordii z rocznika 2007 Bartłomiej Florek.

Concordia Elbląg – AP Ostróda 7:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Hubert Fercho (4'), 2:0 Dominik Chwoszcz (10'), 3:0 Dominik Chwoszcz (29'), 4:0 Adam Kopczak (37'), 5:0 Oliwier Tytek (40'), 6:0 Grzegorz Puzio (53'), 7:0 Mateusz Lauryn (54').

Concordia: Adrian Jasieniecki - Hubert Fercho, Mateusz Prusik, Mateusz Lauryn, Brian Raburski, Grzegorz Puzio, Dominik Chwoszcz, Adam Kopczak, Oliwier Tytek.
Zagrali także: Miłosz Rzeczycki, Tymoteusz Budziwojski.


Pozostałe wyniki 14 kolejki Ekstraklasy w grupie 2: Olimpia II Elbląg – Constract Lubawa 0:2, Olimpia I Elbląg – Mały Jeziorak Iława 2:0, Wkra Działdowo – Żuri Olsztyn 0:0.

Młodzicy Concordii rundę jesienną zakończyli na drugim miejscu w tabeli. Słoniki w 14 meczach zdobyły 34 punkty (tyle samo co zwycięzca Olimpia I), na co złożyło się: 11 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy to 51 strzelonych i 11 straconych bramek. To właśnie stosunek bramek zadecydował ostatecznie o tym, że to Olimpia wygrała jesienne rozgrywki.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93226099014282