Sobota, 30.05.2020, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Trampkarze Concordii przekroczyli magiczną setkę zdobytych jesienią goli!

14.10.2019, 18:30:40 Rozmiar tekstu: A A A
Trampkarze Concordii przekroczyli magiczną setkę zdobytych jesienią goli!
fot. Rafał Kadłubowski

Piąta w tym sezonie dwucyfrówka i przekroczona bariera 100 zdobytych goli. To najważniejsze fakty po ostatnim meczu trampkarzy Concordii, który w minioną sobotę rozegrany został na boisku przy ul. Skrzydlatej. Prowadzony przez trenera Dawida Kucharzewskiego zespół, pokonał Wałszę Pieniężno 10:0 i po 8 rozegranych meczach II ligi ma już na koncie 106 zdobytych bramek. Aż 6 trafień zaliczył w tym spotkaniu Oskar Bartosiński. Na listę strzelców wpisali się także: Wojciech Chrząszcz, Adrian Mikołejko, Dominik Czacharowski i Karol Jakubowski.

-
Mecz od początku do końca przebiegał pod nasze dyktando. Nasi zawodnicy w obu częściach tego spotkania dominowali i wykonali bardzo dobrze wszystkie założenia taktyczne. Koncentrujemy się teraz na ostatnich dwóch spotkaniach, które będą decydowały o naszym awansie do wyższej ligi – podsumował mecz trener trampkarzy Concordii Dawid Kucharzewski.


Concordia Elbląg – Wałsza Pieniężno 10:0 (5:0)
Bramki: 1:0 Oskar Bartosiński (7'), 2:0 Wojciech Chrząszcz (13'), 3:0 Oskar Bartosiński (14'), 4:0 Adrian Mikołejko (18'), 5:0 Dominik Czacharowski (39'), 6:0 Oskar Bartosiński (50'), 7:0 Karol Jakubowski (54'), 8:0 Oskar Bartosiński (71'), 9:0 Oskar Bartosiński (75'), 10:0 Oskar Bartosiński (79').

Concordia: Alan Żmijewski – Fabian Ostaszewski, Szymon Staszyński (50' Karol Jakubowski), Wojciech Chrząszcz, Dominik Czacharowski, Maksymilian Materek (55' Filip Moneta), Adrian Mikołejko, Igor Grzelak, Fabian Kotyza, Fabian Dudkiewicz (45' Mateusz Kępczyński), Oskar Bartosiński.

Pozostałe wyniki 8 kolejki grupy siódmej II ligi trampkarza: Pomowiec Gronowo Elbląskie – Zalew Frombork 8:1, Barkas Tolkmicko – Syrena Młynary 2:4.

Po ośmiu kolejkach trampkarze Concordii z 21 punktami nadal są liderami swojej grupy. W 9 kolejce pomarańczowo-czarni zmierzą się na wyjeździe z trzecią w tabeli Syreną Młynary. Mecz rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 19 października o godz. 12:00 w Młynarach.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.