Piątek, 10.04.2020, Imieniny: Malgorzata, Michal, Makary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Komplet punktów po trudnym meczu. Młodzicy Concordii 2007 pokonali Constract

16.09.2019, 18:07:43 Rozmiar tekstu: A A A
Komplet punktów po trudnym meczu. Młodzicy Concordii 2007 pokonali Constract
fot. Rafał Kadłubowski

Ważne 3 punkty wywalczył w minioną sobotę zespół młodzika Concordii z rocznika 2007. Podopieczni trenera Bartłomieja Florka pokonali u siebie sąsiada w tabeli Constract Lubawa 1:0. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie, po samobójczym trafieniu Jakuba Grędziszewskiego. Na jedno spotkanie przed końcem pierwszej rundy, pomarańczowo-czarni nadal zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale tracą do wicelidera już tylko jeden punkt.

- To nie był łatwy mecz. Graliśmy z wymagającą drużyną, która w swoim składzie ma kilku bardzo utalentowanych zawodników, którzy robili przewagę. My skupialiśmy się w tym spotkaniu na pracy zespołowej. Pod względem szkoleniowym, na duży plus zasługuje przez naszych chłopców kontrolowana zmiana ciężaru gry. Ten element w spotkaniu wyglądał dobrze. Jest jeszcze dużo pracy nad grą bez piłki, jak skracanie pola, umiejętne wychodzenie na pozycję, czytanie gry. Nad tymi rzeczami będziemy pracować i doskonalić grę 1 na 1 – podsumował mecz trener młodzików Concordii Bartłomiej Florek.

Concordia Elbląg – Constract Lubawa 1:0 (1:0)
Bramka: Jakub Grędziszewski (15' – sam.)

Concordia: Adrian Jasieniecki - Hubert Fercho, Radosław Lewandowski, Mateusz Lauryn, Brian Raburski, Grzegorz Puzio, Dominik Chwoszcz, Adam Kopczak, Oliwier Tytek.
Zagrali także: Hubert Rowiński, Adam Cenkner, Miłosz Rzeczycki.

Pozostałe wyniki 6 kolejki Ekstraklasy w grupie 2: Olimpia II Elbląg – Żuri Olsztyn 0:8, Olimpia I Elbląg – AP Ostróda 2:0, Wkra Działdowo – Mały Jeziorak Iława 0:0.

Po sześciu kolejkach Concordia nadal zajmuje trzecie miejsce w grupie z 12 punktami na koncie, tracąc do wicelidera z Iławy jeden punkt. W kolejnym meczu, w najbliższą sobotę, 21 września pomarańczowo-czarni zmierzą się na wyjeździe z siódmą w tabeli AP Ostróda. Początek meczu o godz. 11:00 w Ostródzie.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.