Sobota, 4.04.2020, Imieniny: Waclaw, Izydor, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Drugie miejsce skrzatów Concordii na dużym turnieju Osiek Summer Cup

12.06.2019, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Drugie miejsce skrzatów Concordii na dużym turnieju Osiek Summer Cup

W miniony weekend zespoły skrzata Concordii z rocznika 2012 brały udział w dwóch turniejach. Pierwsza z naszych drużyn, w sobotę wystąpiła w imprezie Huragan Morąg Cup 2019, gdzie rozegrała łącznie 6 meczów. Dzień później, drugi zespół pomarańczowo-czarnych zagrał w turnieju Osiek Summer Cup, gdzie na 16 drużyn, zajął 2 miejsce. W obu turniejach nagrody dla najlepszych bramkarzy trafiły do zawodników Concordii – zdobyli je Szymon Knifka i Kacper Januszewski.

Zespół Concordii w miniony weekend został podzielony na dwa składy, a każdy z nich wziął udział w innym turnieju. W sobotę, 8 czerwca skrzaty Concordii z rocznika 2012 uczestniczyły w turnieju Huragan Morąg Cup 2019. W rozgrywkach udział wzięło 9 zespołów z Morąga, Pasłęka, Elbląga oraz Pruszcza Gdańskiego, które podzielone zostały na 3 grupy.

- Na turnieju w Morągu wygraliśmy trzy mecz,e jeden zremisowaliśmy i dwa przegraliśmy. Uważam, że był to turniej bardzo dobrze zagrany przez naszych zawodników. Choć upał doskwierał wszystkim, była świetna zabawa. Warto podkreślić, że nasz zawodnik Szymon Knifka został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju – podsumował turniej trener skrzatów Concordii Michał Niesiobędzki.

Skład Concordii na turnieju w Morągu: Szymon Knifka, Alan Szumacher, Jakub Będziak, Igor Hryniewicz, Mateusz Tomaszewicz, Marcel Składanek, Fabian Strąk, Oliwier Wojdon.

Następnego dnia, w niedzielę (9 czerwca) druga drużyna Concordii pojechała na mocno obsadzony turniej Osiek Summer Cup, w którym zagrały zespoły m.in. z Elbląga, Tczewa, Gdańska, Smętowa, Grudziądza, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Tucholi czy Świecia. Pomarańczowo-czarni spisali się na nim bardzo dobrze, dochodząc aż do finału.

- Na turnieju Osiek Summer Cup nasza drużyna zajęła drugie miejsce na szesnaście zespołów. Wygraliśmy siedem meczów i w finale zremisowaliśmy 2:2. W karnych lepsi okazali się zawodnicy z Banina. Gratuluję naszej drużynie bardzo dobrych zawodów i zaangażowania w tym upale. Nasz zawodnik Kacper Januszewski został dodatkowo wybrany najlepszym bramkarzem turnieju – informuje trener Michał Niesiobędzki.

Skład Concordii na turnieju w Osieku: Kacper Januszewski, Aleksander Sinica, Tomasz Sienkiewicz, Maksymilian Nadolny, Igor Bombała, Dawid Myszk, Marcel Bartkowski, Miłosz Skonieczny, Bruno Skonieczny.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.