Środa, 22.05.2019, Imieniny: Julia, Wieslawa, Helena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Kibice Concordii dokonali wyboru. Radosław Lenart najlepszym piłkarzem jesieni. ZOBACZ FILM

04.12.2018, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kibice Concordii dokonali wyboru. Radosław Lenart najlepszym piłkarzem jesieni. ZOBACZ FILM
Nagrody zwycięzcom plebiscytu: Patrykowi Malanowskiemu, Radosławowi Lenartowi i Adrianowi Kostrzewskiemu, wręczył prezes Concordii Mirosław Pelc (Fot. Ryszard Biel)

Radosław Lenart głosami kibiców Concordii został zdecydowanym zwycięzcą Plebiscytu na najlepszego piłkarza naszego zespołu w rundzie jesiennej. Najlepiej asystujący zawodnik Concordii i zdobywca 12 bramek o ponad pół tysiąca głosów wyprzedził drugiego w plebiscycie Adriana Kostrzewskiego. Trzecie miejsce w głosowaniu zajął król strzelców rundy jesiennej IV ligi Patryk Malanowski. Wręczenie nagród zwycięzcom plebiscytu oraz podsumowanie rundy jesiennej, odbyło się w miniony piątek (30 listopada) w siedzibie klubu przy ul. Krakusa.

W spotkaniu kończącym rundę jesienną udział wzięli niemal wszyscy zawodnicy Concordii, sztab trenerski oraz zarząd klubu. Osiągnięty przez pomarańczowo-czarnych wynik i pozycja lidera IV ligi po pierwszej części sezonu w pełni usatysfakcjonowały włodarzy Concordii, którzy gratulowali zespołowi nie lada wyczynu. Okazuje się bowiem, że Słoniki są jedyną w Polsce drużyna grającą w IV lidze, która zdobyła na tym poziomie rozgrywkowym najwięcej punktów i bramek jesienią.
 

Chciałbym wszystkim bardzo mocno podziękować za udaną rundę jesienną. Myślę, że nieliczne kluby w Polsce mogą poszczycić się takim wynikiem. Rozegraliśmy 17 ligowych spotkań, z czego wygraliśmy 16 i 1 zremisowaliśmy, co dało nam 49 punktów. Trzeba również wspomnieć o zdobyczach bramkowych – 68 goli i tylko 7 straconych. Jeszcze raz mocno wszystkim dziękujemy. Zawodnikom, trenerom, działaczom, za ciężką pracę i czas, który poświęcili na to, by nasz klub Concordia odniósł tak wielki sukces. Przed nami ciężki okres, w którym musimy się solidnie i rzetelnie przygotować. Większość z nas ma świadomość, jak wielka przepaść jest między czwartą a trzecią ligą. Uważam, że runda jesienna pokazała nam oraz naszym kibicom, że jesteśmy w stanie jako klub godnie reprezentować nasze miasto Elbląg – powiedział w imieniu zarządu MMKS Concordia prezes Daniel Pelc.


Po przemówieniach przyszedł czas na wręczenie nagród w zorganizowanym przez klub Plebiscycie na najlepszego piłkarza Concordii w minionej rundzie. Bezapelacyjnym zwycięzcą głosowania, które odbywało się za pośrednictwem Facebooka został Radosław Lenart, którzy wyprzedził Adriana Kostrzewskiego i Patryka Malanowskiego.

Głosowanie kibiców na najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej 2018/2019 IV ligi:

1. Radosław Lenart – 885 głosów
2. Adrian Kostrzewski - 317 głosów
3. Patryk Malanowski - 272 głosy
4. Edil de Souza Barros - 151 głosów
5. Kacper Fedyna - 70 głosów
6. Łukasz Nadolny - 29 głosów
7. Sebastian Tomczuk - 27 głosów
8. Szymon Ratajczyk - 26 głosów
9. Dawid Załucki - 12 głosów
10. Paweł Pelc - 8 głosów
11. Dominik Pawłowski - 7 głosów
12. Michał Lewandowski - 6 głosów
13. Radosław Pasik - 5 głosów
14. Paweł Rogoz - 4 głosy
15. Radosław Bukacki – 3 głosy
      Dawid Spychalski – 3 głosy
      Przemysław Kamiński – 3 głosy
18. Adam Skierkowski – 2 głosy
      Kacper Leszczyński – 2 głosy
      Tomasz Szawara – 2 głosy
21. Sebastian Lubiejewski – 1 głos
      Daniel Ciesielski – 1 głos
      Sebastian Kopeć – 1 głos

Razem oddanych głosów: 1837

Podczas piątkowego spotkania, piłkarze mieli też okazję obejrzeć filmowe podsumowanie rundy, w którym znalazły się m.in. najładniejsze gole, akcje i sytuacje z jesieni. Materiał ten, a także film z wręczania nagród i podsumowania jesieni znajdziecie poniżej. W naszym video znajdziecie m.in. wypowiedzi zwycięzców plebiscytu: Radosława Lenarta, Adriana Kostrzewskiego i Patryka Malanowskiego, a także zdobywcy debiutanckiej bramki jesieni Szymona Ratajczyka.
 


 


 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Concordia Elbląg ( zdjęć 14 )
Dodano: 2018-12-04 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ cx
  Wtorek, 04.12

  zdjęcie nr 3, jak nazywa się ten drugi od lewej strony?

 2. 2
  +4
  ~ kolo
  Wtorek, 04.12

  Tylko czasami nie sprowadzajcie Wierciocha na asystenta. W tym składzie dacie radę.

 3. 3
  +1
  ~ cfc
  Czwartek, 06.12

  a czy oni pamiętają o chłopakach co ganiali po boiskach za skarpetki, piwo itd to oni wynieśli Concordie gdzie dziś jest! szkoda ze prezes szybko zapomina o ludziach

 4. 4
  0
  ~ Zylc
  Środa, 12.12

  Głosowanie kibiców na najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej 2018/2019 IV ligi: ??????? Ciekawostka ,przecież tam nie ma kbicow 🤪🤪🤪

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.