Wtorek, 4.10.2022, Imieniny: Rozalia, Franciszek, Konrad
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Trwa głosowanie na najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej. Wybierz swojego faworyta

21.11.2018, 19:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trwa głosowanie na najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej. Wybierz swojego faworyta
fot. Rafał Kadłubowski

Od tygodnia trwa plebiscyt na najlepszego piłkarza Concordii w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 IV ligi. Do zakończenia organizowanej przez klub zabawy został jeszcze tydzień. Kibice pomarańczowo-czarnych mogą wybierać swojego ulubieńca spośród 23 zawodników, którzy jesienią zagrali w barwach Concordii. Piłkarz, który uzyska najwięcej głosów w naszej zabawie zdobędzie statuetkę oraz nagrodę. Głosować można za pośrednictwem Facebooka.

Nasz plebiscyt zakończy się 28 listopada o godzinie 18:00. Aby oddać swój głos należy posiadać swój profil na Facebooku. Link do głosowania znajduje się poniżej:
https://www.facebook.com/events/2205413046401642/permalink/2205430053066608/

Aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, na kogo oddać swój głos, na klubowej stronie Concordii uruchomiona została zakładka ze statystykami wszystkich zawodników z zespołu seniorów Concordii. Klikając w link: www.concordia.elblag.pl/statystyki możecie sprawdzić aktualną ilość bramek i asyst, żółtych i czerwonych kartek, liczbę meczów i minuty spędzone na boisku przez piłkarzy Concordii w 16 dotychczasowych meczach IV ligi oraz w 3 meczach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mamy nadzieję, że statystyka ta będzie Wam przydatna i częściej będziecie zaglądać na tę podstronę.

Wracając do plebiscytu, po tygodniu na prowadzeniu z dużą przewagą znajduje się Radosław Lenart, który uzyskał 871 głosów. Drugi w kolejności jest Adrian Kostrzewski (315 głosów), a trzeci Patryk Malanowski (259 głosów). Łącznie do chwili obecnej zagłosowało już ponad 1700 osób!

Piłkarz, który uzyska najwięcej głosów w naszej zabawie zdobędzie statuetkę oraz nagrodę. Uhonorowanie zwycięzcy nastąpi 30 listopada, podczas uroczystego zakończenia rundy jesiennej i podsumowania minionego roku w MMKS Concordia.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ b0ss
  Środa, 21.11

  Ja głosuje na Babatunde Łukasz Aiyegbusi

 2. 2
  +3
  ~ elbinger
  Środa, 21.11

  Lenart!

 3. 3
  0
  ~ znafca
  Czwartek, 22.11

  pelc

 4. 4
  +1
  ~ tak tam sobie
  Piątek, 23.11

  Po co komu i do czego takie plebiscyty.Wywołują tylko animozje i niesnaski w szatni.To taka bomba z opóźnionym zapłonem.Jest drużyna ,zgrana i waleczna i ambitna nie przeszkadzać im ,nie mieszać w głowach.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.151526927948