Sobota, 8.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Powołania na kadrę LOTOSU dla 5 zawodników Concordii z rocznika 2008

27.09.2018, 16:29:24 Rozmiar tekstu: A A A
Powołania na kadrę LOTOSU dla 5 zawodników Concordii z rocznika 2008

Pięciu młodych piłkarzy z zespołu orlika Concordii otrzymało powołania do 32-osobowej kadry rocznika 2008 w ramach programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Na zgrupowanie, które odbędzie się w środę, 3 października w Malborku udadzą się: Remigiusz Lipowski, Kamil Lenda, Igor Łesyk, Paweł Nowak i Mateusz Lauryn. To pierwsze takie powołania dla zawodników Concordii z rocznika 2008.

MMKS Concordia od kilku już lat, jako jedyny klub z województwa warmińsko-mazurskiego, objęta jest programem Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. W ramach tego programu najlepsi zawodnicy z zespołów młodzieżowych otrzymują m.in. stypendia oraz powołania na kadrę LOTOSU. W tym roku do tego grona dołączą zawodnicy z rocznika 2008.

Do klubu z Krakusa dotarło właśnie powołanie dla 5 zawodników Concordii urodzonych w 2008 roku. W liczącej 32 osoby kadrze znaleźli się: Remigiusz Lipowski, Kamil Lenda, Igor Łesyk, Paweł Nowak i Mateusz Lauryn.
 

Cieszę się z tych powołań. Cała piątka to wyróżniający się zawodnicy naszego zespołu z rocznika 2008, dla których będzie to pierwsze takie powołanie do tworzonej kadry U-10 w ramach programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Trójka z nich Kamil Lenda, Igor Łesyk i Paweł Nowak to nasi wychowankowie, który od lat trenują w Concordii. Remigiusz Lipowski to wychowanek Elbląskiej Szkółki Piłkarskiej, z którą łączą nas bardzo dobre relacje i współpraca. Z kolei Mateusz Lauryn od tego sezonu gra u nas na zasadzie wypożyczenia z Pomezanii Malbork

– informuje Marcin Szweda, trener rocznika 2008 w Concordii.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.