Wtorek, 5.07.2022, Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2018

Najpiękniejsza Para Studniówki IV LO odwiedziła naszą redakcję

06.03.2018, 15:10:24 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki IV LO odwiedziła naszą redakcję
Fot. DS

Milena Andryszczyk i Rafał Stępień, czyli zwycięzcy naszego Plebiscytu na Najpiękniejszą Parę Studniówki IV LO odwiedzili redakcję info.elblag.pl.
 

Przypomnijmy, że redakcja info.elblag.pl uczestniczyła w dziesięciu Studniówkach, jakie w tym roku organizowane były w naszym mieście. Komisja, podczas każdego Balu, wybierała dziesięć par. Zwracaliśmy uwagę na kreacje, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości.


Ostateczny wybór pozostawiliśmy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mieli oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej.


Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto zwycięży. Ostatecznie miano "Najpiękniejszej Pary Studniówki IV LO" należy do Mileny Andryszczyk i Rafała Stępnia!

 

Wiedzieliśmy, że ten Plebiscyt jest organizowany i było to dla nas miłe zaskoczenie, że zostaliśmy wybrani do dziesiątki. Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy

– przyznała Milena.


Para przyznała, że podczas Plebiscytu rywalizacja była zacięta. - Nie było łatwo – mówił Rafał. - Mieliśmy trudnych przeciwników. Co chwila sprawdzaliśmy wyniki, które ciągle się zmieniały.

- Cała rodzina bardzo się zaangażowała. Można powiedzieć, że cała Polska głosowała, bo rodzinę i znajomych mamy w różnych miastach w Polsce. Za granicą zresztą też. Wiemy, że głosowali z Niemiec, Norwegii. Wszyscy bardzo się zaangażowali i bardzo im za to dziękujemy – dodała Milena.

- Rzadko coś wygrywamy, więc było to miłe, ze tu się udało. Walczyliśmy do ostatniej minuty – zapewniał Rafał.


Poza tytułem zwycięska para otrzymała: bon podarunkowy na kwotę 80 zł do Restauracji Złota Arka, zaproszenie na kręgle do Yolo Club, karnet miesięczny - Latino w parach sponsorowany przez Centrum Tańca Cadmans, podwójne zaproszenie do wybranego pokoju zagadek w Domu Gier - ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun, zaproszenie na wybrany trening w JUMP Fitness sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun

 

Nagrody są bardzo zróżnicowane. Bardzo nam się podobają

– zaznaczyła Milena.

 Jutro rozpocznie się Plebiscyt na Najpiękniejszą Parę Elbląskich Studniówek 2018!


Zwycięzcy naszych dziesięciu konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2018 biorąc udział w jedenastym, finałowym  konkursie!


Do wygrania, w Plebiscycie Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2018 oprócz tytułu, będą:


- dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Szkoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678 (nagroda o wartosći 2800 zł)


- 12 treningów z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394  (nagroda o wartości 600 zł)


- przedłużenie paznokci (żel na tipsie) oraz założenie rzęs (1:1) (nagroda o wartości 200 zł) sponsorowany przez New Look - Strefę Piękna – tel. 609 506 062


- dwa karnety miesięczne do siłowni Odessa (nagroda o wartości 178 zł)


- zaproszenie do pokoju zagadek dla 4 osób (nagroda o wartości 140 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- karnet OPEN na zajęcia Fitness (nagroda o wartości 150 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun


- zaproszenie na trening próbny w systemie EMS (nagroda o wartości 49 zł) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3962080478668