Poniedziałek, 4.07.2022, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii PRASÓWKA

Seksafera ze Stefanem Niesiołowskim. Śledczy mają nagrania

31.01.2019, 11:52:03 Rozmiar tekstu: A A A
Seksafera ze Stefanem Niesiołowskim. Śledczy mają nagrania

Jak ustaliła Wirtualna Polska, Prokuratura Krajowa złoży do Marszałka Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Stefanowi Niesiołowskiemu. Polityk miał przyjmować korzyści majątkowe w zamian za załatwianie intratnych zleceń w spółkach Skarbu Państwa dla trzech biznesmenów. Korzyścią miały być usługi seksualne.

 

Wirtualna Polska informację o uchyleniu immunitetu uzyskała w żródłach zbliżonych do Prokuratury Krajowej. W tej sprawie, śledczy wydadzą dzisiaj komunikat

 - Niesiołowski miał załatwiać trzem przedsiębiorcom intratne kontrakty w instytucjach państwowych. W zamian miał otrzymywać m.in. korzyści majątkowe w postaci usług seksualnych opłacanych przez biznesmenów. Agenci CBA dysponują materiałami operacyjnymi, na których występuje poseł Stefan Niesiołowski

- mówi WP jeden ze śledczych, znających kulisy sprawy.

 

- Takich usług seksualnych, z których skorzystał Niesiołowski miało być 29. Proceder odbywał sie w mieszkaniu w Łodzi, należącym do biznesmenów. Do spotkań z kobietami dochodziło od stycznia 2013 roku do końca 2015 r.

- mówi WP śledczy.

 

Bogdan W., Wojciech K. i Krzysztof K. - to oni w zamian za łapówki dla posła mieli otrzymać korzystne kontrakty i decyzje administracyjne w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych. Ich mieszkania zostały przeszukane, skonfiskowano materiały, które będą dowodem w sprawie.

Do zatrzymań doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim - poinformował rzecznik CBA Temistokles Brodowski. Teraz troje biznesmenów trafi do prokuratury krajowej w Łodzi, gdzie usłyszy zarzuty.

Co na to poseł Niesiołowski?

- Nie przyjmowałem żadnych łapówek, nie załatwiałem żadnych kontraktów - stanowczo zaprzecza Stefan Niesiołowski w rozmowie z Wirtualną Polską. - Chodzi o przykrycie medialnie sprawy taśm Kaczyńskiego. Nie mam żadnego związku z tą sprawą

- dodaje.

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Stefan Rembelski
  Czwartek, 31.01

  Jakieś fatum ciąży nad imieniem STEFAN - a Stefan to imię pochodzenia greckiego, które powstało od słowa stephanos (wieniec, korona). Imię to oznacza mężczyznę nagrodzonego wieńcem (symbolem zwycięstwa).Bliscy są dla Stefana bardzo ważni. To z rodziny czerpie siłę do dalszych zmagań i ona stanowi sens jego życia. Jest w stanie bronić najbliższych do upadłego. Niestety zupełnie się nie zna na kobiecej psychologii, przez co nieszybko nawiązuje partnerskie relacje. Przyjaciółek nie ma prawie wcale, więc kobiety z reguły go onieśmielają. Stefan skrywa w sobie jednak wielką i romantyczną namiętność, do której klucz może odnaleźć tylko wyjątkowa kobieta. To bardzo uczuciowy i gorący mężczyzna. Związek z nim powinien być spokojny i stabilny, ale też ciekawy i oparty na głębokich uczuciach.

 2. 2
  0
  ~ Stefan
  Czwartek, 31.01

  Znani imiennicy Stefan Batory – król Polski Stefan Czarniecki – hetman, dowódca wojsk w czasie wojen ze Szwedami Stefan Friedmann – aktor i satyryk Stefan Wyszyński – kardynał, prymas Polski Stefan Żeromski – prozaik, publicysta, dramaturg Stephen King – amerykański pisarz, autor głównie literatury grozy Steven Spielberg – amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy Przysłowia i powiedzonka Za króla Batorego stało się wiele dobrego. Stefan Batory dał rozumu wory.

 3. 3
  0
  ~ król jest nagi
  Czwartek, 31.01

  Znany obrońca życia poczętego, przykładny katolik zionący do oponentów nienawiścią, piewca walorów odżywczych mirabelek i szczawiu jest poza wszelkim podejrzeniem. Znamienne że ludzie kryształowi moralnie (medialnie) mają tyle o ukrycia prywatnie

 4. 4
  --3
  ~ cd
  Czwartek, 31.01

  Stefan to spokojny i dość skryty mężczyzna. Nie brak mu ambicji, cierpliwości i pracowitości. Jest nieustannie rozdarty między pragnieniem dominacji a obawą przed niepowodzeniem. Kolegom z pracy trudno go zrozumieć i wesprzeć, ponieważ odcina się od bliższych relacji. Sam chętnie niesie pomoc i służy dobrą radą. Swoje niepowodzenia woli jednak roztrząsać w samotności. Nie brak mu wyobraźni i talentu. Doskonale radzi sobie w trudnych sytuacjach i ze złożonymi problemami, jednak najprostsze rzeczy pozostają dla niego abstrakcją. Niechętnie się zwierza, za to jest dobrym słuchaczem. Jego poglądy są postępowe, a on sam buntuje się wobec przestarzałych i konserwatywnych zasad. Predyspozycje zawodowe Stefanowi najbardziej odpowiadają zawody techniczne, medyczne i pedagogiczne.

 5. 5
  +4
  ~ bbb
  Czwartek, 31.01

  panie Rembelski przestań się ośmieszać, i pomyśleć że kandydował on na prezydenta, no paranoja.

 6. 6
  +1
  ~ vvvvv
  Czwartek, 31.01

  Niesiołowski stary cap, chorągiewka, był już chyba we wszystkich partiach aby tylko być przy korycie, wstyd, na wymioty zbiera jak na niego patrzę

 7. 7
  +3
  ~ dość dziadostwa
  Czwartek, 31.01

  Powinno by ograniczenie ustawowe że posłem można być 2 maksimum 3 kadencje inaczej tworzymy kastę świętych krów żyjących poza i ponad prawem które mniemają że są lepsze od reszty obywateli i z automatu należy im się więcej i to za darmo. To co obserwujemy na co dzień to nic innego jak zwykłe rozwydrzenie władzy bezkarnością i gwarancją przywilejów

 8. 8
  +6
  ~ Prorok Igor
  Czwartek, 31.01

  Pomyślcie na kogo głosujecie bo zbliżają sę kolejne wybory ! Problemem naszym jest fakt, że po 1989 nie pokazano teczek i nie było lustracji konsekwencja czego brak elit nie mylić z celebrytami!

 9. 9
  --1
  ~ turban
  Czwartek, 31.01

  nieporozumieniem jest obecnosc tego sprzedawczyka spod POwskiej bandery w polskim parlamencie. tacy ludzi powinni byc usuwani z polityki dla dobra kraju. Jurny stefan a to dobre haha

 10. 10
  +7
  ~ zgrywus
  Czwartek, 31.01

  No proszę Stefan jak się okazuje "nie samymi mirabelkami żyje człowiek";) Ale z drugiej strony "panienki jako łapówki" ... nie kupuje tego zbyt mocno naciągane;)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0673620700836