Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2017

Najpiękniejsza Para Studniówki ZST odwiedziła naszą redakcję

03.02.2017, 07:00:13 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki ZST odwiedziła naszą redakcję
Fot. Ryszard Biel

Martyna Gąska i Dawid Magrian - zwycięzcy naszego Plebiscytu na Najpiękniejszą Parę Studniówki Zespołu Szkół Technicznych, odwiedzili redakcję info.elblag.pl - Nasza wygrana to tak naprawdę zasługa naszych znajomych. Dużo pomogła nam koleżanka pracująca w Anglii. Sami też wysyłaliśmy prośby do wszystkich znajomych, ale nie dalibyśmy rady gdyby nie nasi przyjaciele, którzy dalej udostępniali nasze posty – przyznają.

Przypomnijmy, że redakcja info.elblag.pl już od kilku lat, corocznie organizuje plebiscyt na Najpiękniejsze Pary Elbląskich Studniówek. Komisja, podczas każdego Balu, wybiera dziesięć par. Zwracamy uwagę na kreacje, aktywność na parkiecie, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości. Ostateczny wybór pozostawiamy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mają oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej. Za nami kolejne rozstrzygnięcie.

W poniedziałek, 30 stycznia, zakończyło się głosowanie na Najpiękniejszą Parę Studniówki ZST. Walka o to miano toczyła się do ostatniej chwili praktycznie między dwoma parami. Ostatecznie, z przewagą 46 głosów zwyciężyli Martyna Gąska i Dawid Magrian. Łącznie zagłosowało na nich blisko 200 osób.

Najgroźniejszą konkurentką w walce o tytuł była moja przyjaciółka z klasy. Powiedziałam do niej: Będzie co ma być, albo wygrasz Ty, albo ja. Jeśli wygrasz, to będę cieszyć się z Twojego sukcesu, a jeśli zwyciężę ja, to pewnie też będziesz się z tego cieszyła. Była więc między nami zdrowa i przyjacielska rywalizacja - przyznaje Martyna Gąska i dodaje - Moja przyjaciółka przed rokiem także wygrała ten plebiscyt w naszej szkole i też była oznaczona jako para nr 4. Tak się złożyło, że i my mieliśmy ten sam numer i też wygraliśmy. To chyba szczęśliwy numer

– uśmiecha się Martyna Gąska.

Martyna Gąska i Dawid Magrian poza tytułem otrzymali bon podarunkowy na kwotę 80 zł do Restauracji Stara Karczma, dwa karnety na sezon 2016/2017 na Lodowisko Helena sponsorowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (karnet obejmuje wejście dla pary raz w tygodniu - dzień tygodnia i godzinę ustala zwycięska para), bon do Escape House do pokoju wirtualnej rzeczywistości (VR ROOM) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun - 1 godzina, dla dwóch osób, wartość bonu 60 zł oraz 2 vouchery na kwotę po 200 zł do wykorzystania w Wyższej Szkole Jazdy.

Nagrody wykorzystamy wspólnie. Wszystko już zaplanowaliśmy. Na kolację udamy się w Walentynki, pójdziemy też do Escape Room. W przypadku karnetu na lodowisko, będę musiała nauczyć chłopaka jeździć na łyżwach. Z kolei na kurs prawa jazdy pójdę ja, bo Dawid ma już prawko

– wylicza Martyna Gąska.

Zwycięzcy naszych konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 biorąc udział w finałowym  konkursie! Głosowanie rozpocznie się po wyłonieniu wszystkich 10 najlepszych par elbląskich studniówek.

Będzie bardzo ciężko zdobyć nagrodę główną, bo konkurencja jest mocna, ale będziemy się starać. Tak czy inaczej i tak już odnieśliśmy spory sukces, że zostaliśmy nominowani na studniówce, a następnie wygraliśmy głosowanie w szkole

– podkreśla Dawid Magrian.

UWAGA !

Redakcja info.elblag.pl będzie uczestniczyć w dziesięciu Studniówkach, jakie w tym roku będą organizowane w naszym mieście.

Zwycięzcy naszych dziesięciu konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 biorąc udział w jedenastym, finałowym  konkursie!

Do wygrania, w Plebiscycie Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 oprócz tytułu, będą:

- dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Sskoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678

- dwa power banki ufundowane przez   sklep komputerowy K&M mieszczący się na pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej 3 K

- dwa karnety open na miesiąc (na wszystkie zajęcia) do   Jump Fitness Maciej Skrobotun
 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.