Wtorek, 26.01.2021, Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2017

Najpiękniejsza Para Studniówki III LO odwiedziła naszą redakcję

18.01.2017, 08:30:27 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki III LO odwiedziła naszą redakcję
Fot. Ryszard Biel

Natalia Kowalczyk i Łukasz Kłosiński - zwycięzcy naszego Plebiscytu na Najpiękniejszą Parę Studniówki III LO, odwiedzili redakcję info.elblag.pl. - Do samego głosowania podeszliśmy spokojnie i bez emocji. Dopiero pod sam koniec, gdy zauważyliśmy, że zebraliśmy sporo głosów zaczęliśmy aktywniej działać - przyznali.

Przypomnijmy, że redakcja info.elblag.pl już od kilku lat, corocznie organizuje plebiscyt na Najpiękniejsze Pary Elbląskich Studniówek. Komisja, podczas każdego Balu, wybiera dziesięć par. Zwracamy uwagę na kreacje, aktywność na parkiecie, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości. Ostateczny wybór pozostawiamy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mają oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej. Za nami już pierwsze rozstrzygnięcie.

W poniedziałek, 16 stycznia, zakończyło się głosowanie na Najpiękniejszą Parę Studniówki III LO. Walka o to miano toczyła się do ostatniej chwili. Ostatecznie, z przewagą zaledwie 7 głosów zwyciężyli Natalia Kowalczyk i Łukasz Kłosiński.

Wygrani podczas wizyty w naszej redakcji nie ukrywali swojego zaskoczenia. - Byliśmy zaskoczeni już samą nominacją – przyznaje Natalia Kowalczyk. - Tak naprawdę to rywalizowaliśmy tylko z jedną parą, która zdobyła podobną ilość głosów, co my. Raz prowadzili oni, raz my. No i udało się – mówi Natalia Kowalczyk.

Do samego głosowania podeszliśmy spokojnie i bez emocji. Dopiero pod sam koniec, gdy zauważyliśmy, że zebraliśmy sporo głosów zaczęliśmy aktywniej działać. Dwa dni przed zakończeniem plebiscytu zaczęliśmy wysyłać znajomym na Facebooku linka do głosowania

– mówi Łukasz Kłosiński.

Natalia Kowalczyk i Łukasz Kłosiński poza tytułem otrzymali bon podarunkowy na kwotę 80 zł do Restauracji Stara Karczma, dwa karnety na sezon 2016/2017 na Lodowisko Helena sponsorowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (karnet obejmuje wejście dla pary raz w tygodniu - dzień tygodnia i godzinę ustala zwycięska para), bon do Escape House do pokoju wirtualnej rzeczywistości (VR ROOM) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun - 1 godzina, dla dwóch osób, wartość bonu 60 zł oraz 2 vouchery na kwotę po 200 zł do wykorzystania w Wyższej Szkole Jazdy.

Wygraliśmy wspólnie i nagrody też wykorzystamy wspólnie. Idealnym do tego momentem będą zbliżające się ferie zimowe

– mówią jednym głosem Natalia Kowalczyk i Łukasz Kłosiński, którzy parą są również na co dzień i to od 4 lat.


Uwaga!


Zwycięzcy naszych konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 biorąc udział w finałowym  konkursie! Głosowanie rozpocznie się po wyłonieniu wszystkich 10 najlepszych par elbląskich studniówek.

Do wygrania, w Plebiscycie Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 oprócz tytułu, będą:

- dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Szkoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678

- dwa power banki ufundowane przez   sklep komputerowy K&M mieszczący się na pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej 3 K

- dwa karnety open na miesiąc (na wszystkie zajęcia) do Jump Fitness Maciej Skrobotun

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ uszatix
  Środa, 18.01

  Naprawde zaszczyt dla redakcji:))

 2. 2
  --1
  ~ mmmsss
  Środa, 18.01

  sliczna dziewczyna

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2663838863373