Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Zrób przyjemność psu ze schroniska i wyprowadź go na spacer

21.09.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zrób przyjemność psu ze schroniska i wyprowadź go na spacer

Serdecznie zapraszamy Wszystkich na Październikowy Bieg na 6 Łap.  Odbędzie się on 01.10.2022 roku o godzinie 11.00 (11.00-11.15 – odhaczanie obecności, podpisywanie oświadczenia i wydawanie psów, 11.15 – wymarsz na bieg). Limit zapisów wynosi 25 osób. UWAGA – MAŁY LIMIT OSÓB, WIĘC SZYBKO SIĘ ZAPISUJCIE, BO  MOŻECIE NIE ZDĄŻYĆ!!! Podkreślamy również, że w większości wyprowadzane psy będą to psy duże.

 

 

Zapisy przyjmowane są drogę mailową od 19.09.2022 roku na maila: 6lapelblag@gmail.com, bądź wiadomością prywatną na nasz facebookowy profil biegu, czyli: Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg. Zakończenie zapisów w piątek poprzedzający bieg, tj. 30.09.2022 do godz. 15:00, bądź w przypadku zapisania się na bieg 25 osób!!! 

 

 

Trasa biegu: od schroniska OTOZ Animals do polany z wiatą Margitka i powrotem (dystans spaceru ok. 5 km), ścieżkami Bażantarni.

 

 

Poniżej zamieszczamy regulamin biegu:

 


1. W biegu mogą wziąć udział osoby dorosłe, które są zdrowe i o dobrej kondycji fizycznej (dzieci oraz młodzież wyłącznie jako osoby towarzyszące).


2. Pieski na bieg wydawane są TYLKO osobom pełnoletnim, które dokonały wcześniejszego zgłoszenia.


3. Zgłoszenia przyjmowane są od 19.09.2022 roku przez nasz profil facebookowy oraz drogą mailową, do piątku poprzedzającego dzień biegu, czyli 30.09.2022 roku do godz. 15:00, bądź do momentu zapisania się na bieg 25 osób!!! Wszystkie osoby, które wyślą do nas zgłoszenie po 15:00 lub po przekroczeniu limitu osób, nie będą wpisywane na listę, a tym samym nie otrzymają psa na bieg!


4. Zgłoszenie do biegu można wysłać na 2 sposoby:
* wiadomość prywatna na naszym profilu facebookowym (Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg)
* mailowo: 6lapelblag@gmail.com


5. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy.


6. BRAK WPISOWEGO (ewentualnie dobrowolne wpłaty w wysokości 5 zł na konto schroniska: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297 bądź wrzucenie pieniążków do puszki w schronisku)


7. Wydawanie piesków z boksów:
- godz. 11:00 - 11:15.
Nie wydaje się psów osobom niezgłoszonym przez profil facebookowy Bieg na 6 łap Oddział Elbląg bądź przez maila 6lapelblag@gmail.com. Osoby zgłoszone otrzymają potwierdzenie o zapisaniu się na bieg. Brak możliwości dopisania do listy uczestników w schronisku, w dniu biegu.


8. Na bieg nie zabieramy żadnych ostrych, szklanych przedmiotów!!!


9. Karmienie psiaków tylko i wyłącznie suchą karmą! (prosimy nie zabierać karmy w puszkach, wędlin, parówek, kiełbasek, itp.)


10. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony, jako organizatorzy zastrzegamy sobie do tego pełne prawo.

 

 

Organizatorzy Biegu na 6 Łap

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Dyskryminacja
  Środa, 21.09

  Punkt 1 regulaminu dyskwalifikuje mija dzuewczyne , która skabo chodzi o kulach, więcej porusza się na wózku , a chciała wziąść udział. Brawo za podejście do jiepelnosprawnosci, według was ludzie niepełnosprawni, tym 2 punktem regulaminu , mają siedzieć w domu

 2. 2
  +12
  ~ Szkło kontaktowe
  Środa, 21.09

  Heheh wyprowadzić a potem raz dwa z powrotem do schroniska. A może Ci pseudo miłośnicy zwierząt przygarną jakieś zwierzę? Ale nie - tylko pobiegać, polansować się jacy to oni są cool a potem do klatki! Chora akcja! Czekamy na akcję weź dziecko z domu dziecka do kina a potem odprowadź.

 3. 3
  --6
  ~ Dyskryminacja 2
  Środa, 21.09

  Punkt 1 regulaminu dyskryminuje osoby niepełnosprawne. Mają siedzieć w domu , taki vyl zamysł dzbana, który układał regulamin? Moja dziewczyna lubi zwierzęta, jednak porusza sie na wózku , rzadziej o kulach. Chciałaby wziąść udział ale.....dzban bez wyobrazni wymyślił regulamin, punkt 1 , w którym nie moze wziąść udziału Elbląg wciąż jest ograniczony umysłowo przez decydentów co do niepełnosprawnych osób z różnymi schorzeniami . Wielkie " bravo" dla tego kto wymyślił ten regulamin. Widać, że jest ograniczony umysłowo, bez wyobraźni. A ponoc K onstytucja RP gwarantuje wszystkim równe prawa, co ?

 4. 4
  --8
  ~ Gadek
  Środa, 21.09

  Do szkło kontaktowe : wierz mi zdarzały się i adopcje po biegu na 6 łap. Sam zamysł akcji ma pokazać że psy w schronisku to normalne zwierzęta. Nawet spacer od czasu do czasu dla psa przesiadujacego w boksie to dużo, dodatkowo przyzwyczaja się do kontaktu z człowiekiem, ponownie po oddaniu przecież przez poprzedniego właściciela oraz uczy się spaceru w grupie zwierząt. Ciężko czasami pojać plusy, skrytykować łatwiej ;) Wymyśl i przeprowadź coś innego ;)

 5. 5
  --3
  ~ Gadek
  Środa, 21.09

  Do Dyskryminacja: Takim tokiem myślenia idąc dyskryminujemy także dzieci, młodzież i osoby w słabej formie i słabego zdrowia. Nikt nie broni Pani przyjechać do schroniska z córką, zapisać ją jako wolontariuszkę i wyprowadzać psa w godzinach funkcjonowania schroniska, po bardziej sprzyjającym terenie niż teren Bażantarni. Taki mamy regulamin. Nikogo nie dyskryminujemy :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1163880825043