Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Pracownik schroniska pojechał po psa i na jego widok zaniemówił

15.09.2017, 10:00:48 Rozmiar tekstu: A A A
Pracownik schroniska pojechał po psa i na jego widok zaniemówił

„Moja mama musi oddać psa, bo stał się bardzo agresywny.” Telefon z taką informacją odebraliśmy 31 sierpnia. Podczas dalszej rozmowy pani tłumaczyła, iż przywieziony 5 lat temu z Niemiec przez syna pies, nagle, jakiś rok temu, stał się agresywny. Prawie nie wychodzi z domu, zwykle siedzi za wersalką, szczeka, gryzie, domownicy się go boją…

Pracownik schroniska pojechał po psa i na jego widok zaniemówił. Chociaż właścicielka Bilego opowiadała mu jeszcze raz, co jest „nie tak” z Bilim, nasz opiekun zwierząt myślał tylko o tym, by jak najszybciej go stamtąd zabrać i udzielić mu pomocy!

Wierzcie nam, że wszystkich nas w schronisku zamurowało na widok Bilego. „Jak można do czegoś takiego dopuścić? Czy ten biedny pies nie wychodził z domu, że nikt z okolicznych mieszkańców nie zgłosił nam, w jakim jest stanie? Nic dziwnego, że gryzł, przecież on potwornie cierpi!” Mówiliśmy wszyscy zgodnie.

Dzisiaj Bili jest już ostrzyżony, nareszcie może swobodnie się poruszać, swobodnie jeść, nareszcie może zobaczyć otaczający go świat! A my nadal nie możemy nadziwić się ludzkiej bezmyślności i bezduszności…

 

 

 

OTOZ Animals Schronisko w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +36
  ~ Piotr
  Piątek, 15.09

  Jeszcze jeden dowód na to, że są ludzie którzy w ogóle nie powinni mieć w domu psa czy innego zwierzaka. Ja jestem zszokowany poziomem bezmyślności, inteligencji i braku wrażliwości tych niby opiekunów biednego psa. Przecież wystarczy spojrzeć nawet na zdjęcia tego psa a już chciałoby mu się pomóc. No ale dzięki pomocy pracowników schroniska pies wreszcie zaczął normalnie wyglądać jak widać na zdjęciu.

 2. 2
  +37
  ~ Appenze
  Piątek, 15.09

  Czy schronisko może wszcząć procedury zmierzające do ukarania właściciela za zaniedbanie i wieloletnie cierpienia tego psa? To się w głowie nie mieści...

 3. 3
  +25
  ~ Machupichcę
  Piątek, 15.09

  Drodzy Czytelnicy ! Ten niby-groźny piesek poleca się do adopcji ! Może znajdzie się Ktoś, kto go przygarnie i pokaże, że człowiek to nie tylko zło i cierpienie ?

 4. 4
  +19
  ~ Kat Na Idiotów
  Piątek, 15.09

  A teraz pora na wizyte tej pani u fryzjera i na łysa tą idiotkę !

 5. 5
  +9
  ~ Anna Oledrzynska
  Sobota, 16.09

  Czy ta pani zostanie ukarana??

 6. 6
  +4
  ~ Kot w butach
  Sobota, 16.09

  Boże jak można nie zadbać o takiego pieska! Mam nadzieje że ta Pani zostanie ukarana! Zwierzęta też potrzebują miłości i higieny!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.