Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ALEKSANDRY 2015

Jaki naprawdę jest Krzysztof Kolba? - zobacz materiał filmowy

29.01.2016, 07:00:17 Rozmiar tekstu: A A A
Jaki naprawdę jest Krzysztof Kolba? - zobacz materiał filmowy

 Już niedługo zostaną wybrani laureaci tegorocznych "Aleksandrów". Zanim rozpocznie się głosowanie, w nieco odmienny niż dotychczas sposób  przedstawimy sylwetki aktorów i aktorek występujących w elbląskim teatrze. Udało nam się  dotrzeć do informacji, jakich nie można znaleźć z żadnej notce biograficznej. Wszyscy aktorzy otrzymali anonimowe ankiety, w których przy nazwiskach kolegów - aktorów mieli wpisać charakteryzujące ich zachowania, przyzwyczajenia, pasje. Jakie sekrety zdradzili? Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych!

"Aleksander" to nagroda, którą Kapituła raz do roku przyznaje w kategorii najlepsza rola żeńska i najlepsza rola męska. Pod uwagę brane są spektakle wystawiane w Teatrze im. Aleksandra Sewruka między marcem poprzedniego a marcem obecnego roku. Gala wręczania statuetek odbędzie się 18 marca 2016.  

Najważniejszą dla aktorów statuetkę przyznają widzowie. Od 1 marca na info.elblag.pl rozpocznie się głosowanie, za pośrednictwem którego elblążanie będą mogli typować najpopularniejszego aktora lub aktorkę. Aby ułatwić wybór, przedstawimy wszystkich aktorów  naszego teatru, którzy brali udział w spektaklach podlegających ocenie.

Tym razem przedstawiamy ich sylwetki w materiałach filmowych, w których zadaliśmy pytania oparte o informacje podane w ankiecie.

Dziś prezentujemy Krzysztofa Kolbę.


 
Na stronie elbląskiego teatru przeczytamy, że Krzysztof Kolba jest absolwentem Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni – 1979. Od czerwca 2011 roku w zespole Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Pracował w  Teatrze Muzycznym w Gdyni im. Danuty Baduszkowej i Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. Grał m.in. i spektaklach: "Czarnoksiężnik z krainy Oz", "Dziewczynka z zapałkami", "Mistrz i Małgorzata", "Romeo i Julia", "Skąpiec",  "Skrzypek na dachu".

Nie każdy jednak wie, że Krzysztof Kolba lubi długie spacery (nie tylko po mieście).

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.4136819839478