Sobota, 16.01.2021, Imieniny: Marceli, Wlodzimierz, Bernard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2016

Najpiękniejsza Para Studniówki III LO odwiedziła naszą redakcję

19.02.2016, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki III LO odwiedziła naszą redakcję
Fot.Ryszard Biel

Katarzyna Rakowska i Remigiusz Witka, czyli zwycięzcy naszego Plebiscytu na Najpiękniejszą Parę Studniówki III LO odwiedzili redakcję info.elblag.pl. - Już sama nominacja była dla nas miłym zaskoczeniem. Plebiscyt był fajna zabawą – przyznali.

Przypomnijmy, że redakcja info.elblag.pl uczestniczyła w dwunastu Studniówkach, jakie w tym roku organizowane były w naszym mieście. Komisja, podczas każdego Balu, wybierała dziesięć par. Zwracaliśmy uwagę na kreacje, aktywność na parkiecie, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości. Ostateczny wybór pozostawiliśmy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mieli oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej.

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto zwycięży. Ostatecznie miano "Najpiękniejszej Pary Studniówki III LO" należy do Katarzyny Rakowskiej i Remigiusza Witka.

 

Plebiscyt info.elblag.pl stał się jedną z atrakcji elbląskich Studniówek. Kiedyś tego nie było. Już od kilku lat ten Plebiscyt jest organizowany i ludzie na niego czekają

– przyznał Remigiusz Witka.


W tym Plebiscycie rywalizacja toczyła się głównie między dwoma parami. - Na początku głosowanie żyło swoim życiem. Ale później, kiedy znaleźliśmy się w czołówce zaczęliśmy bardziej promować Plebiscyt – mówił Remigiusz Witka. - Nie namawialiśmy do głosowania na nas, tylko po prostu, aby głosować w Plebiscycie na Najpiękniejszą Parę Studniówki III LO. Muszę przyznać, że wygraliśmy dzięki zaangażowaniu naszych rodziców i znajomych, którzy byli zafascynowani tym konkursem.

Poza tytułem otrzymają oni bon podarunkowy na kwotę 80 zł do Pizzeria & Restauracji Oliwka, karnet miesięczny na Lodowisko Helena sponsorowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, karnet na 8 wejść do wykorzystania dla pary w ciągu 2 miesięcy w Jump Fitness Maciej Skrobotun (zajęcia do wyboru: Zumba, Jump, Fightness, Fat Kiler, Aerobik).

Do końca nie byliśmy pewni, czy wygramy. Kiedy okazało się, że jednak tak bardzo się cieszyliśmy. Nagrody są bardzo atrakcyjne. Umówiliśmy się, ze w weekend skorzystamy z karnetu  Jump Fitness, ae inne nagrody na pewno się nie zmarnują

– zapewnił Remigiusz Witka.

 

Uwaga! 


Zwycięzcy naszych dwunastu konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2016 biorąc udział w trzynastym, finałowym  konkursie! 

Głosowanie rozpocznie się w poniedziałek, 22 lutego i potrwa do 29 lutego (do godz. 12.00).

Katarzyna Rakowska i Remigiusz Witka
 zawalczą w nim również o nagrody rzeczowe:

- dwa tablety Lenovo (8 cali, Android 5.0, pamięć wewnętrzna 16 GB) ufundowane przez sklep komputerowy K&M mieszczący się na pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej 3 K

- zaproszenie na wykwintną kolację do 
restauracji Duchówka, w której rewolucję przeprowadziła znana restauratorka Magda Gessler 

- voucher na masaż relaksacyjny całego ciała oraz wstęp do strefy wellness tj. basen, jacuzzi, saunę suchą, łaźnię parową oraz salkę fitness ufundowany przez So Natural SPA znajdujące się w Hotelu Elbląg


- dwa karnety open na miesiąc (na wszystkie zajęcia) do Jump Fitness Maciej Skrobotun
  
 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ jedrzej
  Piątek, 19.02

  kasia wroc do mnie!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85820603370667