Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2016

"Wszyscy czują charakter tego święta". Zobacz, jak bawili się maturzyści ZSG

24.01.2016, 02:15:25 Rozmiar tekstu: A A A
"Wszyscy czują charakter tego święta". Zobacz, jak bawili się maturzyści ZSG
Fot. Adrian Sajko

Wczoraj, 23 stycznia, odbyła się Studniówka Zespołu Szkół Gospodarczych. Tego wieczoru w Edenie bawiło się 86 maturzystów.

- Organizacja w tym roku była szczególnie wzorowa, ponieważ bardzo intensywnie włączyli się w nią rodzice – przyznała Maria Dobosz, dyrektor Zespołu Szkół Gospodarczych. - Mimo, że od września, połączyliśmy się, nie odczuliśmy, że uczniowie są z dwóch szkół. Klasy się zintegrowały, a rodzice organizowali świetną Studniówkę.

Podczas części oficjalnej wszystko przebiegło zgodnie z planem. - Młodzież, która rozpoczęła Studniówkę zrobiła to z wielką gracją. Polonez był odtańczony modelowo, a układ był fantastyczny – podkreśliła  Maria Dobosz. - Mam nadzieję, że tak będzie do końca. Tak, jak powiedziałam młodzieży, jak będą się pięknie bawić, tak pięknie pewnie zdadzą maturę.

- Studniówka jest na bardzo wysokim poziomie. Nasza młodzież bawi się wspaniale – zauważyła Monika Wójcik, rodzic. - My jesteśmy bardzo zadowoleni. Na tego poloneza czekałam całe życie. To było dla mnie, jako matki, niezwykłe przeżycie, gdy patrzyłam, jak moje dziecko tańczy.

 

W organizacji tego Balu mieliśmy wsparcie w rodzicach i uczniach. Wspólnymi siłami daliśmy radę. Przy polonezie łezka mi się w oku zakręciła. Młodzież z układem walczyła już od października. Zaprezentowali się pięknie

– dodała Beata Zwańska, rodzic.

Dyrektor ZSG przyznała, że maturzyści oraz ich osoby towarzyszące dostosowały się do rangi uroczystości. - Młodzież wygląda bardzo pięknie. Rzeczywiście wszyscy czują charakter tego święta. To jest ich pierwszy bal, kiedy osiągnęli dorosłość – zaznaczyła Maria Dobosz.

- Wszyscy wyglądają pięknie i elegancko – przyznała Monika Wójcik. 

- Nie ma jednego stylu. Są zarówno krótkie, jak i długie suknie, jasne i ciemnie – przyznała Beata Zwańska.

30 marca maturzyści ZSG poznają wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. - Przed nimi jeszcze jeden duży egzamin – przypomina dyrektor szkoły. - Od kiedy w 2012 r. weszła reforma w podstawach programu kształcenia w zawodzie, każdy zawód podzielony jest na kwalifikacje. Są one zdawane w częściach. Pierwszą kwalifikację młodzież potwierdza w drugiej bądź w pierwszym semestrze trzeciej klasy. Natomiast druga kwalifikacja jest po pierwszym półroczu czwartej klasy. Jesteśmy już po sesji egzaminacyjnej i w tej chwili młodzież uczy się tylko przedmiotów ogólnokształcących przygotowujących do matury.

Czego można życzyć maturzystom na te symboliczne sto dni przed maturą?

Przede wszystkim życzę im, żeby spełnili swoje cele postawione sobie na starcie szkoły średniej. Na pewno każdy z nich idąc do technikum zamierzał uzyskać kwalifikacje w zawodzie i egzamin maturalny, który otwiera im drogę na studia. Mam nadzieję, że im się te marzenia spełnią, a przede wszystkim, żeby mieli satysfakcję z tego, co robią

– podkreśliła dyrektor ZSG.

Podczas Studniówki wyłoniliśmy 10 par, które naszym zdaniem zasługują na miano Najpiękniejszej Pary Studniówki ZSG! O tym jednak, kto zdobędzie ten tytuł wraz z atrakcyjnymi nagrodami zadecydują internauci. Plebiscyt rozpocznie się w czwartek, 28 stycznia. Wtedy też poinformujemy o szczegółach konkursu i podamy nazwiska wytypowanych par.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka ZSG ( zdjęć 110 )
Dodano: 2016-01-24 | Fot. Agencja Reklamowa GABO (1-29), Fot. Adrian Sajko (30-81)
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Abc
  Niedziela, 24.01

  Ten "fotograf" robił zdjęcia ciągle tym samym osobom. Dziewczyna w czerwonej sukience jedt pod rząd chyba na 10 zdjęciach.

 2. 2
  +12
  ~ do Abc
  Niedziela, 24.01

  Faktycznie jest na wielu zdjęciach, ale naprawdę miło na nią popatrzeć. A ... i pisała to kobieta, która jej nie zna

 3. 3
  0
  ~ jarrow
  Niedziela, 24.01

  zdjęcie nr 50. Oblicze Polskiej Armii. To zdjęcie ma sens.

 4. 4
  --6
  ~ kolega
  Wtorek, 26.01

  Najlepsza to jest gwiazda z 89 tego zdjęcia chodziła po sali i non stop ględziła że kupiła sukienkę za 1000 zeta ha ha a mogła sobie na czole to namalować było by jej łatwiej :))

 5. 5
  +9
  ~ do kolega
  Wtorek, 26.01

  Faktycznie na tle innych wyglądała jak gwiazda, ale nie za tysiąc zeta tylko jak milion dolarów:) Zazdrość ludzka nie zna granic.

 6. 6
  +8
  ~ Opo
  Wtorek, 26.01

  Byłam na studniowce i ani razu nie usłyszałam jak dziewczyna chwali się sukienka. Racja to tylko może być zazdrość

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1532280445099