Czwartek, 6.08.2020, Imieniny: Slawa, Jakub, Stefan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2016

„Dziś motywem przewodnim jest dobra zabawa”. Za nami Bal ZST – zobacz zdjęcia

23.01.2016, 13:30:52 Rozmiar tekstu: A A A
„Dziś motywem przewodnim jest dobra zabawa”. Za nami Bal ZST – zobacz zdjęcia
Fot. Rafał Kadłubowski

Polonez, kabaret i zabawa do białego rana. Tak w kilku słowach można opisać Studniówkę Zespołu Szkół Technicznych, która wczoraj (22.01.) odbyła się w Hotelu Elbląg. - Młodzież bardzo przeżywa ten wieczór. To jest jedyny taki Bal w ich życiu – zaznaczyła  Teresa Piskunowicz, wicedyrektor szkoły.

W Studniówce udział wzięło stu maturzystów z czterech klas. - Dziś motywem przewodnim jest dobra i bezpieczna zabawa – stwierdziła Teresa Piskunowicz. - Jestem pozytywnie zaskoczona strojami młodzieży. Stroje już nie są typowo ciemne, czarne. Mamy tym razem wiele kolorowych sukien.

Hanna Mierzejewska, dyrektor ZST, z powodów zdrowotnych, nie mogła tym razem uczestniczyć w Studniówce. Skierowała jednak list do tegorocznych maturzystów, który  podczas uroczystości odczytała Teresa Piskunowicz.

- Drodzy maturzyści. Z tak wielu dróg, które w świat prowadzą, w 2012 roku dokonaliście wyboru kolejnej, tej jedynej, dalszej ścieżki, którą rozpoczęliście 1 września w Zespole Szkół Technicznych. Minęło już 3,5 roku, kiedy to każdego dnia spotykamy się w szkole na zajęciach dydaktycznych, praktycznych, egzaminach potwierdzających kwalifikacje w nauczanych zawodach, uroczystościach organizowanych wspólnie przez samorząd uczniowski i grono pedagogiczne, czy zwyczajnie, na przerwie, rozmawiając nie tylko o sprawa szkolnych – wspominała dyrektor ZST.

Jak Hanna Mierzejewska ocenia minione lata?

Z przekonaniem mogę powiedzieć, że są to dni, które potwierdzają, że każdy dzień z Wami jest dniem wartościowym, że my, nauczyciele, realizujemy się nie tylko jako pedagodzy, ale również jako Wasi przewodnicy pokazując właściwą drogę, która prowadzi Was do wiedzy ogólnej i technicznej

– zaznaczyła.

Dyrektor podkreśliła rolę wychowawców. - Waszymi przewodnikami są również Wasi wychowawcy, którzy wprowadzają Was w dorosłe życie pokazując swoją postawą, jakim należy być człowiekiem, jak należy patrzeć na świat oraz jak postępować, aby nikogo nie skrzywdzić – podkreśliła dyrektor ZST. Za wszystkie te działania dziękuję wychowawcom klas maturalnych: p. Agnieszce Poźnikiewicz, p. Agnieszce Szczepanik, p. Bartłomiejowi Brzezińskiemu, p. Tomaszowi Rybińskiemu i p. Grzegorzowi Murawskiemu.

Kilka ciepłych słów padło również w stronę rodziców. - Dla mnie, dyrektora szkoły, jest ogromną przyjemnością współpracować z Państwem. Za wsparcie, przyjaźń szkole oraz organizację balu studniówkowego chce Państwu bardzo serdecznie podziękować – zaznaczyła Hanna Mierzejewska.

Czego na symboliczne sto dni przed maturą życzy abiturientom dyrekcja ZST? 

Nawet jeżeli zdarzają się chwile słabości, to warto walczyć i iść wyznaczoną drogą. Jednak, ta droga jest coraz krótsza. Do matury pozostało już tylko 102 dni. Jestem przekonana, że czas ten wykorzystacie optymalnie i każdy z Was zda egzamin maturalny. Życzę Wam tego z całego serca

– zaznaczyła w piśmie skierowanym do maturzystów Hanna Mierzejewska.

Podczas Studniówki wyłoniliśmy 10 par, które naszym zdaniem zasługują na miano Najpiękniejszej Pary Studniówki ZST! O tym jednak, kto zdobędzie ten tytuł wraz z atrakcyjnymi nagrodami zadecydują internauci. Plebiscyt rozpocznie się we wtorek, 26 stycznia. Wtedy też poinformujemy o szczegółach konkursu i podamy nazwiska wytypowanych par.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Za nami Bal ZST ( zdjęć 60 )
Dodano: 2016-01-23 | Fot. Rafał Kadłubowski
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ dsdsds
  Sobota, 23.01

  na zdjęciu nr 1 , obydwie Panie, cudoooo .....

 2. 2
  +1
  ~ MEN
  Niedziela, 24.01

  STUDNIÓWKA JAK STUDNIÓWKA ŻADNA REWELACJA ZA TYLE KASY TEZ BYM TAKĄ ZORGANIZOWAŁ BYNAJMNIEJ BYM MIAŁ COŚ DO POWIEDZENIA A NIE BYĆ POD FAKTEM DOKONANYM SZOK SZOK GDZIE DYREKCJA TEJ SZKOŁY

 3. 3
  0
  ~ szokszok
  Poniedziałek, 25.01

  a kto był postawiony przed faktem dokonanym? a jesli chodzi o koszta to byly takie same lub czasem mniejsze niz w innych szkolach, wiec nie rozumiem gdzie jest problem.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.