Poniedziałek, 2.10.2023, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POŻARY

Pożar mieszkania w Braniewie. "Czego nie strawił ogień zniszczyły kłęby dymu"

05.04.2020, 17:35:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Pożar mieszkania w Braniewie. "Czego nie strawił ogień zniszczyły kłęby dymu"
fot. Tomasz Sielicki
REKLAMA
Dziś, 5 kwietnia, w bloku przy ul. Matejki w Braniewie doszło do pożaru. - Na szczęście w jego wyniku nie ucierpiał żaden z domowników, czego niestety nie można już powiedzieć o samej nieruchomości - informuje Tomasz Sielicki, Burmistrz Braniewa. Na stronie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy dla czteroosobowej rodziny, która w pożarze straciła cały dobytek.
 
 
Trzeba przyznać, że pożar wybuchł w bardzo niefortunnym okresie, nie dość, że w trakcie pandemii koronawirusa, to na dodatek w Niedzielę Palmową oraz tuż przed świętami Wielkiej Nocy
 
- stwierdził Tomasz Sielicki.
 
Przyjaciele rodziny, której spłonęło dziś mieszkanie, za pośrednictwem strony zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę pieniędzy. - Całe mieszkanie jest do remontu, bo to, czego nie strawił ogień zniszczyły kłęby dymu. W mieszkaniu mieszka albo raczej mieszkała czteroosobowa rodzina tzn. ojciec, matka i dwie córki w wieku 9 lat i 7 lat. Oprócz kuchni, która doszczętnie spłonęła, także częściowo spalił się przedpokój, zniszczone są również sąsiednie pomieszczenia w mieszkaniu w wyniku silnego zadymienia - wyjaśniają organizatorzy zbiórki.
 
 
To skromni i wspaniali ludzie, którzy nigdy nie odmawiali innym pomocy. Szczególnie tragiczna jest pora, w okresie kiedy trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych, spotkała ich ogromna tragedia
 
- dodają organizatorzy zbiórki.
 
- Każdemu, kto zechciałby wspomóc pogorzelców w odbudowie zniszczonego mienia polecam zrzutkę oraz serdecznie dziękuję za okazaną pomoc - podkreślił Tomasz Sielicki. - Za sprawną akcję gaśniczą należą się ogromne podziękowania strażakom z PSP, OSP i Wojskowej Straży Pożarnej. Dzięki ich skuteczności ogień nie rozprzestrzenił się na dalsze części poddasza.
 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Krystyna
  Niedziela, 05.04

  Pożar ok? a dym bżytki? Współczuję poszkodowanym i życzę dużo sił na dzisiaj i w przyszłości.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4994330406189