Czwartek, 18.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2015

Najpiękniejsza Para Studniówki ZSM odwiedziła naszą redakcję

13.02.2015, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki ZSM odwiedziła naszą redakcję
fot. Adrian Sajko

Para, która otrzymała tytuł „Najpiękniejszej Pary Studniówki Zespołu Szkół Mechanicznych” odwiedziła naszą redakcję, aby odebrać nagrody. Tytuł otrzymali: Monika Linda i Kuba Włodarczyk z 4 TS. Zauważyli, że do samego końca nie wiedzieli, czy wygrają. 

 

W jaki sposób zwycięska para zdobywała głosy?

 

Na początku wysyłaliśmy link do rodziny i znajomych. Następnie utworzyliśmy wydarzenie na Facebook-u. Nasi bliscy zaangażowali swoich znajomych w głosowanie i tak się udało. Głównie dzięki rodzinie i znajomym zawdzięczamy zwycięstwo

– mówił Kuba Włodarczyk, tegoroczny maturzysta.

 

Para przyznała, że rywalizacja w konkursie była zacięta. - Tak naprawdę to do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, czy wygramy. Z jedną parą był taki zażarty bój. Na wyniki czekaliśmy do samego końca, więc o wygranej dowiedzieliśmy się o północy – dodała Monika Linda

 

Poza tytułem „Najpiękniejszej Pary Studniówki” otrzymali również nagrody w postaci: dwóch wejść na paintball sponsorowane przez PaintballElblag.pl Warscom Imprezy integracyjne z adrenaliną, miesięczny karnet na Lodowisko Helena sponsorowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz miesięczny karnet na Latino w parach sponsorowany przez Centrum Tańca Cadmans. 

 

Jak para oceniła nasz konkurs? - Konkurs nam się bardzo podoba. Według mnie taka rywalizacja między parami, wynika z tego, że ludzie chcą się bawić . W końcu studniówka jest raz w życiu – mówił Kuba.

 

Która z nagród spodobała się parze najbardziej?  - Najbardziej podoba nam się lodowisko, bo bardzo lubimy jeździć na łyżwach – przyznała Monika.

 

 

Ines Kuraś

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.