Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2015

"Już po polonezie mogę stwierdzić, że będzie fajnie". Zobacz, jak bawili się maturzyści ZSEiO

10.01.2015, 17:30:34 Rozmiar tekstu: A A A
"Już po polonezie mogę stwierdzić, że będzie fajnie". Zobacz, jak bawili się maturzyści ZSEiO
fot. Majka Brejdak

Tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących przeżyli wczoraj (9.10.) niezwykłą noc. Na 100 dni przed maturą do białego rana bawili się w Hotelu Elbląg. Nie zabrakło wzruszających chwil, podczas których uczniowie wyrażali swój podziw i szacunek dla poszczególnych nauczycieli.

Studniówkę tradycyjnie rozpoczął polonez, który został nagrodzony gromkimi brawami. Dyrektor szkoły nie krył dumy ze swoich podopiecznych.

Dla nas studniówka to wielka niewiadoma, bo co roku robimy ją gdzie indziej. Zawsze w naszej szkole mieliśmy świetną atmosferę i świetny bal. Mam nadzieję, że ten przejdzie do historii szkoły, jako jeden z najfajniejszych studniówek, jakie były. Już po polonezie mogę stwierdzić, że będzie fajnie

- mówił Jerzy Kawiecki, dyrektor ZSEiO

Z biegiem lat modowe trendy ulegają zmianom. Jak dyrektor oceniał stroje uczestników tegorocznej studniówki? - Oczywiste jest to, że wyglądają inaczej niż w szkole, ale trzeba przyznać, że ubrani są wyjątkowo dostojnie. Szczerze mówiąc niektórych uczniów nie poznałem na pierwszy rzut oka. Wyglądają fantastycznie. Widać, że tak jak my, przywiązali dużą wagę do tego wydarzenia - stwierdził Jerzy Kawiecki.

Dyrektor ZSEiO ma nadzieję, że podczas studniówki uczniowie się wybawią, by od poniedziałku przysiąść do nauki.

Życzę im, aby owocnie przepracowali czas, który pozostał do matury. Sto dni to za mało, żeby przygotować się do egzaminu dojrzałości. To moment na ostatnie szlify i powtórki. Wszyscy trzymamy kciuki, by odnieśli sukces podczas egzaminu kończącego edukację na tym poziomie 

- zaznaczył Jerzy Kawiecki.

Uczniowie ZSEiO pokazali, że nie tylko potrafią się bawić (przez większość nocy parkiet pękał w szwach), ale również umieją docenić grono pedagogiczne. Po kolei każda z klas wychodziła na scenę, by z niej podziękować swojemu wychowawcy.

- Chcielibyśmy podziękować za wszystko, co Pani dla nas zrobiła. Za podejście, jakiego mogliśmy doświadczyć już 1 września 2012 roku, czyli szczere zaangażowanie w nasze sprawy i to nie tylko szkolne, za każdą dobrą radę, dobre słowo i pomoc, której przecież nie raz potrzebowaliśmy. Za to, że była Pani, a właściwie jest Pani dla nas jak nasza druga mama, bo w końcu szkoła to nasz drugi dom. (...) Dziękujemy za wiarę w nas i nasz rozwój. Za Pani szczery i niesamowicie pogodny uśmiech, którym nas Pani codziennie obdarzała, i za którym jeszcze nie raz zatęsknimy -mówiła Paulina Godz w imieniu klasy 3 ao, o wychowawczyni Annie Sartonowicz.

Wychowawczy zostali nagrodzeni kwiatami, niektórym uczniowie w podzięce wyrecytowali specjalnie stworzone na tę okazję wiersze i piosenki. Każda z wybranych form złożenia podziękowań wyciskała łzy z oczu dzielnych na co dzień nauczycieli.

- Lata spędzone w tej szkole były dla nas etapem pracy, sukcesów i porażek, i to właśnie dzięki Pani stoimy tu, gdzie stoimy, i właśnie z tej okazji chcielibyśmy Pani podziękować za wszystko, co do tej pory dla nas Pani zrobiła. Mamy nadzieję, że zapamięta nas Pani jak najlepiej - dodała Paulina Godz.

Jedno jest pewne - miniona studniówka na długo pozostanie w pamięci zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

Wśród uczestników Studniówki ZSEiO trzyosobowa komisja, składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoniła 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki ZSEiO". We czwartek, 15 stycznia, zaprezentujemy wybrane pary, które za pośrednictwem facebook-a walczyć będą o cenne nagrody.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 7

%85.7 %14.3


Galeria / Studniówka ZSEiO ( zdjęć 205 )
Dodano: 2015-01-10 | fot. Majka Brejdak
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ zofia
  Sobota, 10.01

  wesoło , tylko co dalej , po maturze ?

 2. 2
  +3
  ~ jan
  Sobota, 10.01

  Po maturze będzie jeszcze weselej ;)

 3. 3
  +4
  ~ Absolwent VLO
  Niedziela, 11.01

  Pani Piwowarska bardzo ładnie wyszła na zdjęciach podkochiwałem się w niej w czasach licealnych , również pani Sartanowicz również elegancko wyszła ehh chciało by się wrócić do Liceum. Pozdrawiam

 4. 4
  +2
  ~ !!!
  Poniedziałek, 12.01

  niedługo na studniówki to będą wyjeżdzać w ciepłe kraje...ot durny naród zastaw się a zes..j się.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2133481502533