Piątek, 14.08.2020, Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Dwa wypadki – nieodpowiednia prędkość i wejście pieszego na czerwonym świetle

20.11.2016, 20:45:51 Rozmiar tekstu: A A A
Dwa wypadki – nieodpowiednia prędkość i wejście pieszego na czerwonym świetle
fot. KMP w Elblągu

Do dwóch wypadków drogowych doszło w minioną sobotę. Pierwszy miał miejsce w Brudajnach, drugi na ul. Płk. Dąbka w Elblągu. W pierwszym kobieta jadąca fordem focusem uderzyła w przydrożne drzewo w drugim 58-latka przechodząc na czerwonym świetle wpada pod nadjeżdżający pojazd. Wspólnym mianownikiem tych zdarzeń była nieostrożność.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 13.30 w miejscowości Brudajny. Tam kobieta kierująca osobowym fordem nie dostosowała prędkości do panujących warunków i na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Efektem tego było zjechanie na prawe pobocze i uderzenie w drzewo. Na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach. W zdarzeniu nie ucierpiał również 14 letni syn kierującej, który w czasie zderzenia znajdował się w aucie.

Drugie z groźnych zdarzeń drogowych miało miejsce około godziny 16.00 na ul. Płk. Dąbka. Tam 58-letnia kobieta na czerwonym świetle weszła na przejście dla pieszych. Wtedy też potrącił ją 29-latek kierujący vw passatem. Piesza doznała złamań: ręki, nogi oraz urazu barku. Została przewieziona karetką do szpitala.


KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ mkt
  Poniedziałek, 21.11

  Szkoda kobiety która weszła na pasy przy czerwonym świetle, chwila nieuwagi i tyle cierpienia przed nią, dwa lata wyjęte z życia, jak dobrze pójdzie...

 2. 2
  +1
  ~ as
  Poniedziałek, 21.11

  pewnie że szkoda,tylko nikt jej nie zmusił włazić na czerwonym - arogancja - a niech się zatrzyma ,jestem na pasach.Wbieganie na pasy a póżniej wolne przechodzenie po nich itd.

 3. 3
  0
  ~ załamany
  Poniedziałek, 21.11

  no tak wszyscy szkodują pieszą a kierowca to co wiecznie winny , nie zgadzam się wlazła na czerwonym sama sobie winna miała czerwone miała obowiązek czekać123

 4. 4
  0
  ~ załamany
  Poniedziałek, 21.11

  kierowca przez taką będzie po sądach ciągany , niech ten kierowca się trzyma głowa do góry

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.