Czwartek, 12.12.2019, Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Na Starówce znaleziono zwłoki bezdomnego mężczyzny. Prawdopodobnie zasłabł

30.09.2016, 16:30:36 Rozmiar tekstu: A A A
Na Starówce znaleziono zwłoki bezdomnego mężczyzny. Prawdopodobnie zasłabł
Fot. Ryszard Biel

Dziś (30 września) po godz. 15, w pobliżu garaży przy ul. Kumieli znaleziono zwłoki ok. 50-letniej osoby bezdomnej. O leżącym na ziemi, nieprzytomnym mężczyźnie zaalarmowali pogotowie ratunkowe przechodnie. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Obecnie trwa ustalanie tożsamości denata i okoliczności zdarzenia.

Jak przekazali nam pracujący na miejscu policjanci, dyżurny pogotowia ratunkowego otrzymał zgłoszenie o leżącym na ziemi mężczyźnie około godz. 15:30. Zgłaszający przechodnie informowali o nieprzytomnym mężczyźnie w średnim wieku, który prawdopodobnie zasłabł i leży w pobliżu garaży przy ul. Kumieli. Na miejsce zadysponowano karetkę pogotowia ratunkowego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejsce wezwano także patrol policji, który wyjaśnia obecnie okoliczności zdarzenia oraz tożsamość denata. Szczegółowe przyczyny śmierci mężczyzny wyjaśni prawdopodobnie sekcja zwłok. Pobieżne oględziny nie wykazały żadnych obrażeń zewnętrznych mężczyzny, który był prawdopodobnie osobą bezdomną w wieku około 45-50 lat.


Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 27

%85.2 %14.8


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Otake Polskie
  Piątek, 30.09

  Nareszcie mamy wspaniałą wolną Polskę można zdechnąć pod schodami szpitala lub ratownik może cię wywieźć na wózku do najbliższego pustostanu gdzie możesz zdechnąć nie niepokojąc nikogo, można też zdechnąć w samym centrum miasta

 2. 2
  --5
  ~ eg
  Piątek, 30.09

  A może to ten z ul. Żeromskiego ? Jeśli to on, wspaniała wiadomość nareszcie wyzwolił nas od smrodu w klatkach schodowych.

 3. 3
  +6
  ~ xda
  Piątek, 30.09

  Ale jak na Zawadzie zatlukli kolo apteki w dh jantar zatlukli bezdomnego to cisza...

 4. 4
  --3
  ~ Fire
  Sobota, 01.10

  Jednego "zajmowacza" ławek, pijącego piwo w bramach na Starówce i cuchnącego na 100m mniej. Jeszcze tylko 6 i Elbląskie Stare Miasto będzie czyste od tych "da pan 30gr". Kiedyś ich tylu nie było, ale teraz dzięki "dobrej zmianie" mamy więcej amatorów ciągłego wypoczynku na świeżym powietrzu. pzdr

 5. 5
  +5
  ~ zauważone
  Sobota, 01.10

  Zauważyłem że w ostatnich tygodniach zrobiło się dużo bezdomnych. Albo nie chcą spać w ośrodkach bo tam jest wymóg trzeźwości, albo wraca emigracja tych którym się bardzo nie udało w Anglii

 6. 6
  +2
  ~ Zenek
  Sobota, 01.10

  Jakie życie taka śmierć. Żył jak śmieć i skończył jak śmieć.

 7. 7
  +8
  ~ m
  Sobota, 01.10

  Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

 8. 8
  +5
  ~ eg
  Sobota, 01.10

  Do nie zadowolonych z mojego wpisu, życzę każdemu takiego lokatora cuchnącego padliną i ob...... po same pachy. Policja ma głęboko w d... takiego człowieka to jest dla nich śmierdzący problem na interwencję odpowiadają " to jest wolny człowiek może robić co chce". Straż Miejska " my się nie zajmujemy takimi sprawami". do schroniska dla bezdomnych nie pójdzie bo musi się napić. Jeśli nie instytucji, która może pomóc takiemu człowiekowi to tylko selekcja naturalna. Miłego dnia.

 9. 9
  +3
  ~ zmieńmy wolske na Polskę
  Sobota, 01.10

  Nie pamiętam takich ludzi z PRL-u to jest typowy produkt "wolnej wolski" która buduje dobrobyt bogatych partyjniaków i ich pociotków kosztem reszty społeczeństwa. Ponadto zamiast pomagać upadłym, nie robi nic a wręcz napuszcza tych stojących szczebel wyżej na upadłych najniżej w hierarchii. Proszę pamiętać że w tym kraju płaci się podatek już od dochodów w wysokości pow 3 tys zł rocznie, to nie przypadek taką mamy "Polskę". Sam wygnałem "śmierdziela" z klatki bo nie szło wytrzymać ale niechęć mam do bydlaków w ratuszu, sejmie, rządzie którzy się sprytnie separują od tych ludzi pozostawiając ich sumieniu zwykłych obywateli którzy nie mają środków ani możliwości o nich zadbać. Skąd w was ludzie tyle chamowatego egoizmu nie kopcie leżącego to nie uchodzi

 10. 10
  +2
  ~ J1234
  Sobota, 01.10

  Do ge....wspoluczje jeśli macie taki problem z bezdomnymi na klatkach schodowych...załóżcie domofony...problem sie wyeliminuje..ale to prawda..wystarczy jechać tramwajem czy autobusem z bezdomnym...smród nie do ogarnięcia...i jeszcze człowiek..siada po takim..

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.