Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Śmiertelny wypadek na drodze nr 503. Jedna osoba zmarła w szpitalu [aktualizacja]

02.06.2016, 16:50:35 Rozmiar tekstu: A A A
Śmiertelny wypadek na drodze nr 503. Jedna osoba zmarła w szpitalu [aktualizacja]
fot. Witold Sadowski

Dziś (2 czerwca) około godz. 15.30 w rejonie skrzyżowania DW503 z drogą do Nadbrzeża doszło do bardzo groźnego wypadku. W wyniku zderzenia czołowego dwóch aut osobowych poważne obrażenia odniosły trzy osoby. Na miejscu pracowały służby ratownicze i policja. Droga wojewódzka nr 503 na czas pracy służb do godz. 18.30 w rejonie wypadku była całkowicie zablokowana dla ruchu.

 

Do wypadku doszło na 13. kilometrze drogi wojewódzkiej nr 503, w rejonie skrzyżowania z drogą w kierunku Nadbrzeża. Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu policjanci, 45-letni mężczyzna jechał nissanem sunny w stronę Tolkmicka. Z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym volkswagenem sharanem poruszała się 39-letnia kierująca z 15-letnią córką. Na zakręcie doszło do zderzenia czołowego obu pojazdów. Świadkowie wezwali służby ratownicze i policję.

 

Na miejscu wypadku pracowali policjanci z elbląskiej drogówki, trzy zastępy strażaków z JRG1 i 2 oraz trzy zespoły ratownictwa medycznego. Po przybyciu służb okazało się, że kobieta z córką są na zewnątrz swojego pojazdu. Kierujący nissanem znajdował się natomiast zakleszczony w aucie. Aby go stamtąd wydostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Wszystkie trzy poszkodowane osoby zostały przetransportowane ambulansami ZRM do elbląskich szpitali. DW503 w rejonie zdarzenia na czas pracy służb ratunkowych i policji do godz. 18.30 została całkowicie zablokowana. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.

 

Aktualizacja z godz. 19.10:

 

Jak nas poinformował Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu, 45-letni mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń wewnętrznych zmarł w szpitalu. Z ustaleń policjantów wynika, że w momencie wypadku nie miał on zapiętych pasów bezpieczeństwa. Została od niego pobrana krew do analizy laboratoryjnej na obecność alkoholu i środków odurzających.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 13

%92.3 %7.7


Galeria / Śmiertelny wypadek na drodze nr 503. Jedna osoba zmarła w szpitalu ( zdjęć 32 )
Dodano: 2016-06-02 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ iza
  Czwartek, 02.06

  naćpany czy nachlany bo innego wytłumaczenia nie ma.

 2. 2
  +10
  ~ czytelnik55
  Czwartek, 02.06

  Nie potrzeba wojny, ludzie sami się pozabijają tak jeżdżąc.Wszystko pośpiech, nieuwaga, brawura i alkohol.Nie ma dnia bez wypadku w Elblągu i okolicy.Prędkość zabija.I brak wyobraźni.

 3. 3
  +8
  ~ : )
  Czwartek, 02.06

  Strach wyjeżdżać .

 4. 4
  +3
  ~ Marian
  Czwartek, 02.06

  Aura.

 5. 5
  --3
  ~ swojak
  Czwartek, 02.06

  WITAM WAS KIEROWCY RAJDOWCY EKSPERTKI I EKSPERTOW WROZBITKI I WROZBITOW PODAJCIE NUMERY W TOTKA NA DZS

 6. 6
  +8
  ~ Hmm...2
  Czwartek, 02.06

  Często się zdarza że jadący z Elbląga wypadają na drugi pas na tym łuku,bo mają za dużą prędkość,sam miałem "przyjemność"ostro hamować jadąc z Suchacza,bo jaśnie pan kierowca tir-a zrobił sobie wypad na lewy pas,już zapewne nie było by co wycinać z mojego vana.

 7. 7
  +8
  ~ Kat Na Idiotów
  Czwartek, 02.06

  Czyli 45 letni szumacher na zakręcie pojechał za szeroko? Był trzeźwy?Coś tu nie pasuje?! Chyba jechał dużo więcej niż 60 na godzine?

 8. 8
  +7
  ~ to_jest_to
  Czwartek, 02.06

  Selekcja naturalna - nie zapiął pasów i cześć.

 9. 9
  +11
  ~ Jak mozna być...?
  Czwartek, 02.06

  Jak można być tak nieludzkim i pisać takie komentarze, jak niektórzy poniżej. Dlaczego ludzie potrafią być tak okrutni. A może pogoda po prostu spowodowała, że zmęczony po pracy zasłabł na chwilę i wystarczy tylko ułamek sekundy, aby stracić panowanie nad samochodem. Może było mu słabo i chciał dojechać do domu, aby tam odpocząć. Szkoda każdego, kto odchodzi. Przykro, czy ktoś pomyślał, co czuje rodzina? Może kiedyś i Państwo piszący te okrucieństwa też staniecie przed takimi życiowymi zakrętami.

 10. 10
  +6
  ~ Hmm...2
  Piątek, 03.06

  ~jak można być...? Może masz racje,ale też nie wykluczaj jego brawury!!Mieszkam tam i widze takie zachowania codziennie!!Rozumiesz?Codziennie!!Sam bym był poszkodowany o mały włos, w takim zdarzeniu,a najśmieszniejsze jest to że 99% takich zdarzeń powodują rejestracje zaczynające się na NE. A tak najeżdżacie na NEB.Tu człowiek i tu człowiek,tylko człowiek...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3890280723572