Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Kolejna czołówka na Modrzewinie. Jedna osoba przewieziona do szpitala

26.11.2014, 15:45:17 Rozmiar tekstu: A A A
Kolejna czołówka na Modrzewinie. Jedna osoba przewieziona do szpitala
fot. Adrian Sajko

 Do kolejnego wypadku na Modrzewinie doszło dziś ( 26 listopada) około godz. 14.10. Doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z ciężarówką marki MAN. W wyniku wypadku jedna osoba doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. 

 

- Na Alei Jana Pawła II na skrzyżowaniu  z ul. Kwiatkowskiego kierujący pojazdem ciężarowym marki Man (35 lat),  poruszający się ul. Kwiatkowskiego od strony ul. Mazurskiej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem Opel Vectra (25 lat). Doszło do zderzenia, w wyniku którego kierujący pojazdem Opel Vectra z ogólnymi potłuczeniami został odwieziony do Szpitala Wojewódzkiego na badania. W tej chwili prowadzone są czynności, wszystko zależy od obrażeń jakie doznał kierujący pojazdem osobowym  – informuje Maciej Krztoń, sierżant sztabowy z Wydziału Ruchu Drogowego elbląskiej Komendy Policji.

Najprawdopodobniej było to klasyczne nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu z winy kierującego pojazdem ciężarowym. Pojazdy poruszały się prędkościami dozwolonymi na tym odcinku drogi.Obaj kierowcypojazdów byli trzeźwi.
Na miejscce zdarzenia zadysponowano zespół Ratownictwa Medycznego. Osoba poszkodowana, która znajdowała się w pojeździe była opatrywana przez sanitariuszy. - Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia oraz odłączyliśmy przewody elektryczne od akumulatora – poinformował asp. sztabowy Wojciech Kucaba, dowódca Jednostki Ratowniczej Straży Pożarnej.
Poszkodowany kierowca osobowego opla doznał ogólnych potłuczeń, jak również stracił przytomność.Warto jeździć ostrożnie w tym rejonie.
Jak nam przekazali przybyli na miejsce wypadku policjanci ,w tym miejscu w ostatnim czasie to kolejne czołowe zderzenie pojazdów.
Magdalena Marcinkiewicz

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Zderzenie czołowe samochodu Opel z ciężarówką MAN na Modrzewinie ( zdjęć 27 )
Dodano: 2014-11-26 |  fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ zulugulaaa
  Środa, 26.11

  a żaba dalej sierż sztabowy? kiedy bedzie asp?

 2. 2
  0
  ~ jawor
  Czwartek, 27.11

  chyba tym opelkiem 50 nie jechał :) z 50 to mu pewnie do 150 brakowalo :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2537369728088