Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

"Wspierała mnie i uczyła wielu rzeczy". Za co licealiści kochają swoje Babcie? - sonda licealistów

21.01.2022, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Wspierała mnie i uczyła wielu rzeczy". Za co licealiści kochają swoje Babcie? - sonda licealistów

Uczniowie klasy I d, I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, zapytali swoich rówieśników, za co kochają swoje Babcie i czego im życzą.

Krzysztof Derewecki


Babci życzę dużo szczęścia, przede wszystkim zdrowia w tych ciężkich czasach, pomyślności, cierpliwości oraz zadowolenia z dzieci oraz wnuków. Kocham moją babcie za to, że zawsze mi pomagała, gdy trzeba było. Wspierała mnie i uczyła wielu rzeczy. Z babcią mam wiele wspaniałych wspomnień. Jednym z nich jest chodzenie po plaży i zbieranie bursztynu. Gdy znaleźliśmy ich bardzo dużo poszliśmy pochodzić po wydmach.
                                           

Kacper

Życzę Babci wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, pomyślności, a co najważniejsze w tych czasach zdrowia. Kocham moją babcie za to, że codziennie przychodzi pomaga mi i mojemu bratu, i zajmuje się nami, gdy rodzice są w pracy.


Zofia Semkiw

Mojej babci życzę, aby zawsze była szczęśliwa i zdrowa, żeby każdy następny dzień był lepszy od poprzedniego, a także, by otaczali ją sami kochający ludzie. 
 

Amelia Capiak

Z okazji dnia babci chciałabym jej życzyć nowych umiejętności w gotowaniu, zdrowia, radości oraz wszystkiego co najlepsze. Moją babcię kocham za to, że mogę jej powiedzieć wszystko i wiem, że mi pomoże w każdej możliwej sytuacji. Kocham ją za to, że uczy mnie różnych kulinarnych rzeczy. Kocham ją za to, że dba o mnie. Wspomnienia z moją babcią są ciekawe. Raz w tygodniu, przychodziłam do niej do domu i razem piekłyśmy albo gotowałyśmy różne potrawy. Każdy dzień z nią był niesamowity i uczył mnie nowych rzeczy.


Antonina Smilgin

Mojej babci życzę, aby nigdy się nie poddawała oraz spełniła jeszcze swoje marzenia. Najlepsze wspomnienia zawsze są z wakacji. Przykładowo z plaży, gdzie mają domek lub ze wsi, gdzie zawsze spędzamy dużo czasu razem.

 
Wiktoria Siwko

Kochana babciu życzę Ci długiego i szczęśliwego życia, żeby uśmiechu nigdy Ci nie zabrakło oraz żebyś nadal zajmowała się tym co kochasz. Kocham moją babcię i dziadka za to, że zawsze mogę na nich liczyć. Zawsze mi pomogą. Są dla mnie wsparciem. Wiem, że są i będą  przy mnie. Chciałabym podziękować babci ze to, że wychowała mnie na taką osobę jaką teraz jestem.


Agata Wesołowska

Droga babciu, życzę Ci również zdrowia, szczęścia i długiego życia i abyś nigdy się nie poddawała. Moich dziadków kocham za wszystko. 


Anastazja  Mroczek

Kochanym Babciom w ich święto życzę, by twarz miały zawsze uśmiechniętą. Wolną od trosk, smutku i przykrości, pełną radości i życiowej mądrości. By jesień życia była dla Was piękna. Pamiętający zawsze wnuczęta.
          

Malwina

Mimo, że niestety nie mam już dziadków, bardzo miło wspominam czas spędzony z nimi. Co prawda nie widzieliśmy się często, ponieważ dzieliło nas wiele kilometrów, ale kiedy się spotykaliśmy, panowała naprawdę miła atmosfera. Dobrze wspominam spacery, wieczorne rozmowy, oglądanie filmów i jedzenie przy tym lodów, które zawsze kupowała moja babcia. Dziadkowie byli kochani, pomocni i nie mogę uwierzyć, że już ich z nami nie ma.
      
             
Natalia

Kochana babciu, życzę ci dużo zdrowia, bo bardzo go teraz nam dużo potrzeba. Abyś zawsze była uśmiechnięta i byś była jak zawsze piękna. Dziękuję za wszystko co mnie nauczyłaś.

 


    

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ fiki miki
  Piątek, 21.01

  Obecnie babcie są w wieku 50 lat, a prababcie to teraz 60 latki ...

 2. 2
  0
  ~ D
  Sobota, 22.01

  A ja nie mam za co dziękować. U jednej siedziam raz na kolanach do komunijnego zdjęcia. U drugiej nie pamietam :(

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2468881607056