Środa, 20.01.2021, Imieniny: Fabian, Sebastian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

1 czerwca - Dniem Dziecka! "Pamiętajcie przyszłość jest wasza" - zobacz wyniki naszej sondy

01.06.2020, 14:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
1 czerwca - Dniem Dziecka!  "Pamiętajcie przyszłość jest wasza" - zobacz wyniki naszej sondy

Dziś, 1 czerwca, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka! Zapytaliśmy mieszkańców naszego miasta, czego życzą dzieciom z okazji ich święta.


Kasia

 

Kochane dzieci - żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyjcie najpiękniej jak umiecie! 


Cezary
 

Przede wszystkim życzę wszystkim dzieciom powrotu do normalności, czyli życia w świecie bez pandemii. Dzieciństwo to czas zabawy, nawiązywania przyjaźni i nauki. Dlatego życzę wszystkim dzieciom, by w zdrowiu i spokoju mogły się bawić i uczyć. Pamiętajcie przyszłość jest wasza. Starajcie się pielęgnować miłość i wartości rodzinne, dbajcie o środowisko, uczyńcie świat lepszym. No i nie zapominajcie o rodzicach i dziadkach, bo was kochają na nich zawsze można liczyć!Marcin
 

Z okazji Dnia Dziecka Wszystkim maluchom i nie tylko (bo przecież Wszyscy jesteśmy dziećmi), składam życzenia dużo uśmiechu, dobrej zabawy i spełnienia marzeń. Jako, że sam swoich pociech nie mam, to najlepsze życzenia składam przede wszystkim mojej siostrzenicy Helence,  chrześniakowi - Stasiowi, który parę dni temu skończył roczek oraz drugiemu chrześniakowi Adrianowi.


 


Aleksandra


Każdy z nas ma w sobie cząstkę dziecka. Z okazji dzisiejszego święta życzę wszystkim dzięcięcej radości, ciekawości, abyście nigdy nie rezygnowali ze swoich marzeń.


Aga


Drogie Dzieci. Z okazji Waszego Święta życzymy Wam,  aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł za sobą mnóstwo pozytywnych doświadczeń. Nie bójcie się marzyć i te marzenia realizować. Odkryjecie wtedy jakie wspaniałe może być życie.Piotr


Wszystkim dzieciakom życzę z całego serducha szczęścia i uśmiechu! Oby przez cały rok doświadczali tyle radości, ile w Dniu Ich Święta!


 Łukasz
 

Wszytkim dzieciom życzę spełnienia marzeń, jak najmniej łez i motywacji do rozwijania swoich pasji. Od wielu lat prowadzę imprezy dla dzieci, sam też jestem ojcem, czasami sam też czuję się jak dziecko. Ważne żeby nie zatracić dzieciecej wrażliwości, nawet w dorosłym życiu.
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1535420417786