Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Lodowisko Helena oblegali miłośnicy łyżwiarstwa figurowego. Jak ocenili Zawody o Puchar Elbląga?

05.03.2018, 13:00:53 Rozmiar tekstu: A A A
Lodowisko Helena oblegali miłośnicy łyżwiarstwa figurowego. Jak ocenili Zawody o Puchar Elbląga?
Fot. Ryszard Biel

Na Ogólnopolskie Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018  czekali nie tylko zawodnicy z naszego miasta, ale także z Oświęcimia, Warszawy czy Gdańska. Na Lodowisko Helena, oprócz 120 zawodników, przybyło także wiele kibiców. Jak oni ocenili te wydarzenia?


Andrzej Łącki

Fantastyczna impreza! Odwiedzają nasze lodowisko nie tylko mieszkańcy Elbląga i z pobliskich miejscowości, ale przyjeżdżają również ludzie z całej Polski. Tego typu przedsięwzięcia dla Elbląga są wielkim wydarzeniem. Jeśli odbędą się kolejne zawody w przyszłych latach, przyjdę na pewno z rodziną i znajomymi.Iwona Mydlarz-Chruścińska

To przepiękna impreza, która skupia i amatorów, i wyczynowców. Bardzo się cieszę, że zawodnicy z Oświęcimia mogli wziąć udział w tych zawodach. Przyjechaliśmy w bardzo dobrym składzie.


 

Teresa Bekisz

Uważam, że te zawody powinny być cyklicznym wydarzeniem. Widziałam dziś dużo zainteresowanych osób na trybunach. Zawody o Puchar Elbląga powinny "wejść" na stałe w kalendarz imprez tego miasta, bo cieszy się ogromnym podziwem ze strony nie tylko odwiedzających, ale także trenerów z różnych części Polski.


 

Krzysztof Kramarczyk

Super lodowisko, ale przede wszystkim świetny obiekt! Bardzo ciekawa impreza, na której można miło spędzić czas. Uważam, że dostęp do lodowiska powinien być dłuższy niż 6 miesięcy w roku, bo wtedy i efekty, i wyniki będą odpowiednio większe. W przyszłości na pewno tutaj wrócę.


 

Dorota Leonowicz

Jestem bardzo zadowolona z tego, że mogłam brać udział w tym wydarzeniu. Po pierwsze: jestem matką dzieci startujących w konkurencjach amatorskich. Po drugie: jako elblążanka bardzo cieszę się, że Elbląg może poszczycić się takim wydarzeniem. Są to bardzo widowiskowe pokazy! Myślę, że wszyscy uczestnicy, którzy przyjechali z innych miast, są zachwyceni wysokim poziomem tych zawodów.


 


Halina Konefał

Idealna impreza!  Jestem za tym, aby takie wydarzenia były częściej w Elblągu.


 

 

Katarzyna Leonowicz

Bardzo fajne wydarzenie! To jest nie tylko promocja naszego miasta, ale też łyżwiarstwa, które dopiero zaczyna kształcić nasze dzieci. Cieszę się, że szkoła "szóstka" otworzyła klasę z zajęciami z łyżwiarstwa. Mam nadzieję, że w następnych edycjach będzie jeszcze więcej osób na trybunach. Dzieci to mobilizuje, że ktoś inny ich dopinguje, a nie tylko rodzina i znajomi.


 

 

 

Hanna Miller

Jest to potrzebne wydarzenie w Elblągu, bo można obcować z tak piękną dyscypliną sportu, jaką jest łyżwiarstwo figurowe. Bardzo podoba mi się to przedsięwzięcie. Wrócę na pewno na trybuny i będę wspierać moją córkę w następnych zawodach.


 

 

 

 

Monika W.

Jestem zachwycona tym wydarzeniem. Moja córka dopiero zaczyna amatorsko jeździć na lodzie, ale po obejrzeniu tych zawodów  widzi się już na kolejnych. Piękny sport! Nie spodziewałam się, że w Elblągu można obejrzeć takie widowisko. Takie imprezy są potrzebne dla Elbląga, to idealna promocja miasta.


 

 

 Łukasz

To świetne wydarzenie w Elblągu. Takie imprezy są potrzebne dla miasta, aby pokazać się z dobrej strony!


 

 

Justyna Grzesiowska

Oceń tekst:

Ocen: 6

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.