Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Czego elblążenie życzą swoim bliskim na Boże Narodzenie ?

25.12.2017, 06:00:59 Rozmiar tekstu: A A A
Czego elblążenie życzą swoim bliskim na Boże Narodzenie ?

Grudzień to miesiąc wyjątkowy. Choć w ciągu roku obchodzimy nie jedno święto, to właśnie Boże Narodzenie wywołuje wśród ludzi najwięcej emocji. Czego elblążenie życzą swoim bliskim w tym wyjątkowym czasie?Przemysław Perucki


Wszystkim Elblążanom życzę rodzinnych świąt, spotkania bliskich, którzy często są bardzo daleko oraz udanej zabawy sylwestrowej.foto: archiwum prywatne


Patrycja Książek

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, przepełniony radością i ciepłą atmosferą. Życzymy Wam , aby były one wyjątkowe, a chwile spędzone razem z rodziną były magiczne i niezapomniane. Niech napełnią Was pozytywną energią i spokojem ducha. Wesołych Świąt całej rodzinie i wszystkim znajomym życzą Patrycja , Max i Alex
 


foto: archiwum prywatne

Iza Kossakowska

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę mojemu kochanemu mężowi spełnienia wszystkich jego najskrytszych marzeń. Dużo szczęścia, zdrowia, a co najważniejsze tego upragnionego, małego domku. Kocham Cię mój mężu!


foto: archiwum prywatne


Łukasz Gesek


Chciałbym wszystkim mieszkańcom Elbląga złożyć serdeczne życzenia, aby dużo się uśmiechali i szukali pozytywnych aspektów życia, aby wszystkie Wasze założenia i cele zostały zrealizowane z nowym rokiem. Przy okazji zapraszam wszystkich na mój koncert, który odbędzie się podczas WOŚP (przed światełkiem do nieba). Mam nadzieję, że muzyka taneczna wprawi wszystkich w dobry nastrój.foto: archiwum prywatne


Dorota Lachowska

Wbrew starym przekonaniom, że teściowa i synowa to wróg u mnie jest przeciwnie - przyjaznimy się i nie wyobrażam sobie, by spędzać święta bez teściowej i teścia. Co roku to nasza tradycja. Moje pierogi, barszcz oraz krokiety zawsze królują na stole wigilijnym. Moja szwagierka wymyśla swoje pyszne specjały. Przy okazji bardzo chciałabym złożyć świąteczne życzenia mojemu kochanemu bratu i jego kochanej partnerce oraz słodkiemu Kubie. Nie jest możliwe byśmy spędzali Święta razem, więc ślę życzenia przez info.elblag.pl.

 
foto: archiwum prywatne


Antek Rokicki

Moim bliskim życzę przede wszystkim zdrowia i spokoju: żeby czas świąt upłynął nam w ciepłej, rodzinnej atmosferze. A wszystkim elblążanom, oprócz zdrowia i spokoju, życzę, by... w końcu na święta spadł śnieg!

 


foto: archiwum prywatne
 

Mateusz Gabryś

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć
wszystkim mieszkańcom Elbląga tego, co najważniejsze – zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz miłości. Niech ten okres świąteczny będzie dla Państwa okazją do rodzinnych spotkań, chwil radości i zadumy. A Nowy Roku 2018 niech będzie lepszy od poprzedniego.foto: archiwum prywatne


Kamila i Marcin Żak

W ten świąteczny czas życzymy pokoju, uśmiechu i rodzinnej atmosfery. Oby Wasze serca otworzyły się bardziej niż prezenty pod choinką, a dusza niech przepełni się wiarą jak wigilijny stół potrawami.


foto: archiwum prywatne


Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Jamaleg
  Poniedziałek, 25.12

  Życzę wszystkim mieszkańcom Elbląga by ,,prezydentura" wróbla jak najszybciej się skończyła i by ponownie nie został wybrany na ten urząd.

 2. 2
  +9
  ~ A ja
  Poniedziałek, 25.12

  Wszystkim elblazanom życzymy wyzwolenia się na wolność od uścisku olsztyna.

 3. 3
  +9
  ~ Ano
  Poniedziałek, 25.12

  Życzymy sobie by Elbląg był wreszcie miastem które uwolniło się ze szponow olsztyna.

 4. 4
  +5
  ~ Xyz
  Wtorek, 26.12

  A ja życzę tego żeby życzenia moich przedmoecow się spełniły

 5. 5
  0
  ~ xczzz
  Czwartek, 28.12

  a ja życzę aby radna Kosecka oddała 100 tysięcy zł za sralnik dla psów, i aby jej kolega Wcisła razem z Protasem zginął z oczu mieszkańcom i aby drektorka Gelert zajeła się w końcu porządkiem w szpitalu bo bierze ponad 18 tysięcy pensji i to już ładnych pare lat

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.