Wtorek, 29.09.2020, Imieniny: Michalina, Michal, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Żegnamy stary i przywitamy Nowy Rok! Jak elblążanie spędzą sylwestrowy dzień?

31.12.2015, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Żegnamy stary i przywitamy Nowy Rok! Jak elblążanie spędzą sylwestrowy dzień?

Sylwester jest to noc, kiedy wspólnie z najbliższymi możemy świętować rozpoczęcie nowego roku.Impreza, a może domówka dla rodziny i przyjaciół? Elblążanie w różnorodny sposób spędzają Sylwester. Fajerwerki, szampan o północy oraz wspólne odliczanie do nowego roku. Pożegnajmy stary rok i przywitajmy nowy!  Oto wypowiedzi kilku Elblążan.

Przemek


Razem z cała ekipą mamy wynajęta salę. Sylwester spędzam w gronie przyjaciół. Sylwestra zdecydowanie powinniśmy celebrować, pretekst do świętowania zawsze się znajdzie. To jedyna taka noc w roku.To co mi się nie udaje w danym roku puszczam w niepamięć, mam nadzieję, że nowy rok będzie jeszcze lepszy.
 

 


Monika

W Sylwester śpiewam na imprezie w Krynicy Morskiej w hotelu, a mąż siedzi z naszym dzieckiem w domu. Jeśli chodzi o postanowienia mam zamiar, wziąć się mocno za ćwiczenia. Sylwester jest trochę naciągnięty, mam takie wrażenie

 

 

Sławek

W Sylwester idę bawić się na starówkę. Na ten plan wpadłem między 20-25 grudnia. Wybieram się wraz z kolegami. Jeśli chodzi o postanowienia to chciałbym lepszą pracę  i  przede wszystkim dużo zdrowia. Ubiegłoroczne postanowienia jeszcze się nie sprawdziły.
 

 


Stanisław

Tak się złożyło, że w tym roku będzie to Sylwester w gronie bardzo rodzinnym  i idziemy na tzw. domówkę. Bali typowych, jak kiedyś to jest teraz bardzo mało z tego co wiem, z  uwagi na to, że szkoły wypadły z obiegu, nie mogą organizować Sylwestra, kiedyś to było możliwe, a teraz nie. Myślę, że będzie zabawa, będzie wesoła, wyjdziemy na podwórko, będą sztuczne ognie, oczywiście szampan o północy,jakieś dobre jedzonko. Czy zabawa będzie trwała do białego rana? Trudno powiedzieć, na pewno będzie to świt.
 

 


Barbara

W tym roku idę na domówkę z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Nie robię postanowień bo nigdy ich nie dotrzymuję. Myślę,  że zawsze powinniśmy jakoś przywitać Nowy Rok.

 

 

Anna

Sylwester spędzam na kanapie z mężem, nie mam postanowień noworocznych, mogłabym sobie zażyczyć, żebym nie jadła słodyczy ale to jest niewykonalne. Sylwester powinniśmy w jakiś sposób celebrować, kończy się coś starego i mam nadzieję, że z nowym przyjdzie coś lepszego.

 

 Aleksandra

Sylwester spędzam w pracy, nie dostałam wolnego. Nie mam żadnych postanowień noworocznych. Powinniśmy świętować Sylwester,  ponieważ to jest taka tradycja.

 

 

Ludmiła

Idę na domówkę w towarzystwie mi znanym, w moim wieku, czyli tak w średnim. Raczej było to zaplanowane, od połowy grudnia. Jeśli chodzi o postawienie to mam zamiar troszeczkę się zaktywizować ruchowo, to jest moje postawienie od 10 lat, ale może kiedyś się wreszcie doczeka realizacji.

 

 

Kazimierz

Sylwester będę spędzał ze swoją kochaną rodziną, córka, która przyjechała na święta i na Sylwester no i oczywiście ze wspaniałymi wnukami, także milszego Sylwestra sobie nie wyobrażam, oczywiście w domku. Oby w przyszłym roku wszyscy byli zdrowi, to będzie najwspanialszy prezent na cały następny rok, a reszta to jakoś się ułoży.
 

 

Kamila

Sylwestra spędzam z mężem i dziećmi w domu, bez gości, tak domowo, rodzinnie. Postanowienia mam,  ale będą realizowane dopiero w październiku, ponieważ wybieram się na studia. Sylwester to święto jak święto, jak ktoś chce to niech go obchodzi. Dla mnie jest to dzień jak każdy inny,  jeżeli chodzi o postanowienia to podejmuje je od razu.
 

 

 

 Rozmawiała: Karolina Orłowska

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Anna
  Czwartek, 31.12

  Panie Stanisławie: balów nie bali. Wstyd, że osoba publiczna nie wysławia się poprawnie. Życzę wszystkiego najlepszego w 2016 roku.

 2. 2
  +2
  ~ Kapitan Żbik
  Czwartek, 31.12

  Na przyszły rok życzę bardziej udanych dziennikarzy :)

 3. 3
  +1
  ~ EMBLONGI
  Czwartek, 31.12

  A jak Darus taxówkarz spędzi tegorocznego Sylwestra. Coś przygasł ostatnio nie widać go na postoju. Łysy Daruś,pewnie mamusia kupi mu z tatusiem kurczaczka i chłopina spędzi Sylwestra z jedynką. Wszystkiego Najlepszego życzą Ci EMBLONGI. Oby kółka w taxówce twej zawsze sie kręciły a kasotaxometr nabijał astronomiczne kwoty.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.