Wtorek, 29.09.2020, Imieniny: Michalina, Michal, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Czy elblążanie wezmą udział 6 września w referendum? Oddaj głos w naszej sondzie

31.08.2015, 12:00:35 Rozmiar tekstu: A A A
Czy elblążanie wezmą udział 6 września w referendum? Oddaj głos w naszej sondzie

W niedzielę, 6 września, w naszym kraju odbędzie się referendum. Tym razem Polakom zostaną postawione trzy pytania, na które będą mogli odpowiedzieć „tak” lub „nie”. Trwają liczne debaty na temat treści bądź ilości zapowiadanych pytań. My chcielibyśmy się dowiedzieć, czy nasi czytelnicy planują oddać głos.

Przypomnijmy, że na karcie do głosowania mają znaleźć się trzy pytania o następującej treści:

1. Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej?

2. Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?

3. Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?

Głosowanie w referendum będzie odbywać się 6 września (niedziela), między godz. 6.00 a 22.00.

Dziś, 25 sierpnia, rozpoczynamy naszą sondę, w której pytamy o to, "Czy weźmiesz udział w referendum w niedzielę 6 września?"


Aby oddać ważny głos należy zaznaczyć jedną z pięciu zaproponowanych odpowiedzi:
TAK, RACZEJ TAK, NIE, NAPEWNO NIE, ZDECYDUJĘ W DNIU GŁOSOWANIA.

Przez cały czas trwania głosowania sonda jest również dostępna na głównej stronie info.elblag.pl, na prawej belce. Zapraszamy do oddawania głosów!

Głosowanie potrwa do 3 września, do godz. 12.00.

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ AM ale już nie koniecznie
  Wtorek, 25.08

  Oba referenda są bez sensu - tak zresztą jak wydumana wola narodu - jakiś w mordę neosocjalizm w pisowskim wydaniu - kompletna bzdura i odstąpienie od kanonów parlamentaryzmu

 2. 2
  +9
  ~ Czerwony
  Wtorek, 25.08

  Prezydent Komorowski razem ze sztabem wyborczym PO powinien oddać te 100 mln zł za referendum i przeprosić Zwykła prywata spanikowanego człowieka i spanikowanego sztabu wyborczego PO jest przyczyną tego kosztownego bajzlu jaki się zrobił. Neosocjalizm w w wydaniu PO. PiS się tylko podłączył i wykorzystuje głupotę PO. Kukiz to tymi gadkami o pluciu wnuków na groby i innymi zachowaniami pokazał, że jest wyjątkowym burakiem. Skutecznie do siebie zniechęca. normalnych ludzi.

 3. 3
  +11
  ~ TA
  Wtorek, 25.08

  PO-wskie referendum to wyrzucenie kasy w błoto , czas najwyższy żeby poszli w p...u złodzieje . I tak się nie wybieram . Oni tylko umieją komuś łatę przyłożyć .Ale najpierw powinni zacząć od siebie co zrobili z narodem Polskim że wszyscy wyjeżdzają po kolei z kraju miodem i mlekiem płynąca. Okradli nas polaków z czego się dało i nic nie robią żeby było lepiej .Myslą tylko o sobie i stołkach , jedna banda złodzieji.

 4. 4
  +30
  ~ Pomorzak
  Wtorek, 25.08

  Brakuje jeszcze jednego pytania: Czy jest Pani/Pan za przeniesieniem Elbląga do województwa pomorskiego, w celu ratowania miasta przed upadkiem?

 5. 5
  +3
  ~ tak
  Środa, 26.08

  1 - TAK, 2 - NIE, 3 - TAK

 6. 6
  --2
  ~ bezrobotny
  Środa, 26.08

  Słyszałem jak wybory referendalne będą poniżej 50 procent ,to kosztami będzie obciążony BRONEK . 100 milionów będzie obciążeniem w ratach . Rata miesięczna ma być 20 tysięcy złotych . Trzeba będzie zaciągnąc kradyt i spłacać rególarnie bo komornik może wejsc na posiadłosc i zabrać .

 7. 7
  +1
  ~ otóż
  Środa, 26.08

  Te referenda powinny odbywać się wraz z wyborami -oszczędności by były .Ale władza obecna za to nie zapłaci z własnej kieszeni.Tych pytań powinno być więcej np.czy chcemy zmiany granic administracyjnych w Polsce -o które walczy Elbląg bo chce do Pomorza.

 8. 8
  0
  ~ jasio
  Środa, 26.08

  mam w dupie ?Komoruskiego wypociny ,powinien zapłacić za te referendum z własnej kieszeni

 9. 9
  --1
  ~ bezrobotny
  Wtorek, 01.09

  Komorowski rozmawiał z Kukizem zrobiłeś mnie w ciula i teraz będziemy musieli razem te 100 milionów oddać podatnikom . bo inaczej trzeba będzie opuscić kraj .a gdzie tu wyjechać?

 10. 10
  +1
  ~ wyborca
  Wtorek, 01.09

  NIE!!!!!!!!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.