Wtorek, 22.09.2020, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Świąteczne pozdrowienia od elblążan. Czego życzą sobie i innym mieszkańcy miasta?

24.12.2014, 13:00:01 Rozmiar tekstu: A A A
 Świąteczne pozdrowienia od elblążan. Czego życzą sobie i innym mieszkańcy miasta?
fot. Adrian Sajko
Rozpoczynają się Święta Bożego Narodzenia. W ten wigilijny wieczór zebraliśmy dla Państwa garść życzeń od elblążan. Sprawdź, czego życzą sobie i innym, mieszkańcy naszego miasta.

Pani Monika, 34 lata:

„Zdrowych, szczęśliwych świąt dla wszystkich! Nie jestem stąd, ale chciałabym, żeby każdy miał dobrą pracę. Żeby wszystkim się żyło normalnie.”
 
 


Pan Łukasz, 28 lat:

"Przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, w gronie rodzinnym. Spełnienia marzeń dla wszystkich rodzin, żeby było mniej kłótni i awantur. Takiego ciepła rodzinnego Wam życzę.”
 
 
 
 
 
Pan Patryk, 30 lat:

„Życzę wszystkim elblążanom, żeby ten nowy rok był choć trochę lepszy od poprzedniego. Szczęścia, zdrowia, pomyślności i samych sukcesów. Wszystkiego po trochę, żeby żyło się lepiej.”
 
 


Pan Maksymilian, 35 lat:

„Życzę zdrowia jak najwięcej, pieniędzy i szczęścia w rodzinie. I pracy bym życzył, nawet sobie.”
 
 
 

Pan Kamil, 21 lat:

„Zacznijmy od tego, żeby ludzie się troszkę uspokoili, bo w naszym mieście jest bardzo nerwowa atmosfera. Oczywiście pieniędzy, rozwijania pasji i poszerzania horyzontów. I przede wszystkim życzę elblążanom pracy.”
 
 
 

Pan Andrzej, 52 lata:

"Spokoju, radości, uczciwości życzę. Z tą uczciwością akurat nawiązuję do radnych naszego miasta, a nam, szarym obywatelom - wytrwałości.” 
 
 
 
 
Pani Beata, 41 lat:

"Zdrówka przede wszystkim, bo to najważniejsze. Wszystkiego dobrego! Żebyśmy byli mili dla siebie nie tylko w te święta, ale zawsze.” 
 
 
 

Pani Magda, 30 lat:

„Życzę wesołych, pogodnych świąt w dużym gronie rodzinnym. Wszystkiego dobrego, dużo szczęścia i pogody ducha dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Życzę, żeby  przyszły rok był lepszy od tego.”
 
 
 
 
Pan Sławibur, 70 lat:

„Żebyście byli zadowoleni z wybranych władz. By spełniały one oczekiwania starszych mieszkańców, bo Elbląg robi już się miastem podeszłym, co wynika z braku szeregu zakładów pracy i emigracji młodzieży – młodych i zdolnych ludzi. To jest smutne. Mieszkańcom mogę życzyć tak jak sobie – by nadchodzący rok był rokiem spokoju, spełnienia marzeń, oczekiwań. I od tych co rządzą i od tych co wybierają. Jednym słowem – żebyśmy byli zadowoleni.”
 


Pani Teresa, 60 lat:

"Życzę Wam zdrowia i wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim zdrowia, bo pieniążków to mamy tyle do wydania, że już wystarczy. No i pracy oczywiście, bo z nią już coraz gorzej. Ja już jestem emerytką, ale tym młodym życzę.”
 
 
 
 
Magdalena Marcinkiewicz

Oceń tekst:

Ocen: 8

%75.0 %25.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Jarek
  Środa, 24.12

  Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Elblążan od Gosi i Jarka

 2. 2
  +14
  ~ tak nam dopomóż Roger Perejro
  Środa, 24.12

  Ja życzyłbym sobie, wam i nam, aby Kuchejda i Szwed wyjechali do Londynu gdzie maja założone swoje "firmy" i tam uzdrawiali oraz naprawiali Londyn.....

 3. 3
  +3
  ~ Matylda
  Środa, 24.12

  Mogą po drodze... zabrać. Nijakiego, wszechwiedzącego dziennikarza hobbystę , byłego kamerzystę , byłego Pana Prezydenta miasta Elbląga . Pana imć... Lewandowskiego . Tak Nam dopomóż .......Wesołych Świąt .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.