Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY 2013

Poseł Andrzej Duda (PiS): Elbląg stanowi żywe świadectwo polityki sześciu lat rządów Platformy w Polsce

21.06.2013, 19:46:48 Rozmiar tekstu: A A A
Poseł Andrzej Duda (PiS): Elbląg stanowi żywe świadectwo polityki sześciu lat rządów Platformy w Polsce
fot. Monika Skowrońska
Ostatnia prosta Prawa i Sprawiedliwości i Jerzego Wilka w drodze do niedzielnych wyborów w towarzystwie posłanek PiS Jolanty Szczypińskiej, Marzeny Machałek i posła Andrzeja Dudy -Tu nie chodzi o wygraną kandydata, tylko o wygraną Elbląga. A Jerzy Wilk jest gwarantem tego, ze w mieście przestanie rządzić nepotyzm, inwestycje ruszą a mieszkańcom zacznie się żyć lepiej – mówiła dziś, pod Ratuszem  Staromiejskim posłanka Marzena Machałek.

Cała Polska relacjonuje kampanię wyborczą w Elblągu, który przeżywa istny najazd polityków oraz liderów partii. Dziś (21 czerwca) swoje działania podsumowało Prawo I Sprawiedliwość, rekomendując jednocześnie osobę Jerzego Wilka na Prezydenta Elbląga - Po tym wszystkim co pokazała w Elblągu Platforma Obywatelska najwyższy czas na zmianymówił dziś poseł Andrzej Duda. - Jeżeli mieszkańcy Elbląga złożą ponownie władzę w ręce kandydatki PO, nic się zmieni. Ona (Elżbieta Gelert – przyp. red.) ma być właśnie gwarantem, że ten cały układ pozostanie, oni zachowają te swoje stanowiska, będą kosmetyczne zmiany, natomiast to ssanie pieniędzy publicznych, wykorzystywanie stanowisk do własnych interesów nie licząc się z mieszkańcami, których to odbywa się ich kosztem.

Posłanka Jolanta Szczypińska zwracała uwagę na to, że Elbląg zasługuje na więcej, na uczciwych radnych i uczciwego prezydenta - Marzę, aby moje miasto czyli Słupsk również doczekało tego czasu – dodała posłanka PiS.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie odmówili także komentarza do dzisiejszej wizyty premiera Donalda Tuska w Elblągu - Nie miał odwagi spotkać się z mieszkańcami, bo wiedział doskonale, że od razu zbiorą się ludzie i usłyszy takie głosy, których nie chciałby, żeby zostały transmitowane przez telewizje na cały kraj – mówił Andrzej Duda. - Elbląg stanowi żywe świadectwo polityki sześciu lat rządów PO w Polsce, a Donald Tusk nie ma nawet odwagi, żeby swoją kandydatkę otwarcie wesprzeć.

Po raz kolejny wrócono także do tematu przekopu przez Mierzeję Wiślaną – To jest realne i do wykonania – przekonywał poseł Duda. - Powstanie tu portu z prawdziwego zdarzenia, który mógłby współpracować z portem w Gdańsku, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestię składowania, który ożywiłby turystykę, byłby nowym zastrzykiem finansowym dla Elbląga wskazuje - Dzisiaj Tusk mówi, że to się nie opłaca, ale to nie jest kwestia opłacalności. To nie jest tylko kwestia Elbląga, ale strategicznego interesu naszego kraju, żebyśmy tę cieśninę mieli, żeby statki mogły swobodnie się przemieszczać, abyśmy nie byli zależni od „widzimisię” Rosjan – dodaje poseł Duda.
 
 
AS

Oceń tekst:

Ocen: 10

%50.0 %50.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 7 )


Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Stoklosy
  Piątek, 21.06

  Wilk z PiS wygra tak czy siak. Do czego doprowaszily rzady Po i SLd wszyscy wiedza. A reszta sie nie liczy

 2. 2
  +10
  ~ krzysiek
  Piątek, 21.06

  Mam nadzieje ze PiS wygra bo coraz wiecej ludzi ma dostep do kompow. Swiadomosc w narodzie rosnie.

 3. 3
  +13
  ~ SpongeBob Kanciastoporty
  Piątek, 21.06

  To pewnie mój ostatni koment przed rozpoczęciem ciszy wyborczej. Przez ostatni miesiąc sporo naszczekali się na elbląskich forach propagandyści Platformy. Tyle tylko, że to szczekanie było takim swoistym krzykiem rozpaczy. Elbląskie Platfusy już za kilkadziesiąt godzin odejdą na śmietnik historii. Tak jak wkrótce popłynie rynsztokiem Donald Tusk, który dziś pokazał jaki z niego gieroj. Elbląg dla Wilka.

 4. 4
  --9
  ~ NIE
  Piątek, 21.06

  Wilk przegra na 100 procent- nie zostanie Prezydentem

 5. 5
  --8
  ~ zniesmaczona
  Piątek, 21.06

  Tylko nie Wilk!!! Nie rozumiem, jak można brać jego kandydaturę pod uwagę, ten człowiek zdania nie potrafi sklecić, nie ma polotu- jest nijaki!!!! NIE CHCEMY GO! NIE CHCEMY! NIE DLA WILKA!!!

 6. 6
  +2
  ~ Mam na imię Grażyna,
  Piątek, 21.06

  na drugie mi Teresa. Ciągnie wilka do lasu ... A ja taka wadera ... z takim basiorem! Razem zawalczmy o Elbląg!

 7. 7
  +4
  ~ felix
  Piątek, 21.06

  Czy ten facet w białej koszuli i wiszącymi okularami to nie dawny dyrektor osławionego ZBK. Czy to nie przypadkiem nasz dawny radny RM , który to tak dzielnie walczył o koryto w Radzie , Spółkach z własnym udziałem . Czy to nie on tak dzielnie ustawiał pod siebie całe ZBK . Tak to osławiony pan Janusz H. I jak za dawnych polmozbytowskich czasów - niepohamowany pęd do koryta i kasy , bez względu na prawo i kodeksy.

 8. 8
  --8
  ~ Mariusz Lewandowski
  Sobota, 22.06

  Nawet te kilka zdjęć pokazuje podstawową wadę Pana Wilka - nawet u siebie nie potrafi być przywódcą spokojnie słucha mądrości koleżanek i kolegów z Warszawki . I to zapewne będzie powód jego porażki - brak zdolności do zdecydowanego przywództwa nawet w ramach własnej Partii nawet na własnym gruncie. Szkoda że Pan Wilk nie zrozumiał że nasi goście powinni uczyć się od nas a nie nas pouczać co i jak mamy robić. Niestety w tej kategorii PiS poległo totalnie i na skalę ogólnopolską pokazując że to partia dla Polaków pod rządami Kaczyńskiego a nie partia Polaków którym Kaczyński przewodzi i których Kaczyński słucha. To żenujące jak można bać się Grupy Referendalnej i aż dziwi że boi się nas i Jarosław Kaczyński .

 9. 9
  +2
  ~ Koka
  Sobota, 22.06

  Panie Wilk, jesteśmy z Panem ja, moja rodzina i znajomi. Zyczę Panu aby Pan wygrał wiem zapanował by wowczas porządek. jednak Bez względu na wynik i tak jest Pan WYGRANYM. Wizyta Tuska odsłoniła prawdziwe oblicze niektórych elbląskich polityków i tak obok Tuska widzimy nie tylko Gelert w kapciach, opuchniętego Wóblewskiego z PSL ale i malutkiego Mańkucika z SLD. Czy farbowany Zielińskii to w tym dniu nie powinien być w pracy,, jeszcze PO nie wygrała a już stworzyła koalicję. Wystarczy popatrzeć na zaprosezonych na spotkanie z Tuskiem , jaja.

 10. 10
  0
  ~ bezrobotny
  Sobota, 22.06

  CISZA POGRZEBOWA !!! ANI MRU.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.