Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄSKA TEMIDA

Przed Sądem Okręgowym trwa proces Piotra C. oskarżonego o zabójstwo żony (aktualizacja)

14.04.2015, 10:56:45 Rozmiar tekstu: A A A
Przed Sądem Okręgowym trwa proces Piotra C. oskarżonego o zabójstwo żony (aktualizacja)

Dziś, 14 kwietnia,   o godzinie 9:00 w Sądzie Okręgowym w Elblągu rozpoczęła się rozprawa sądowa przeciwko Piotrowi C. oskarżonemu o zabicie własnej żony. Za zabójstwo 47-letniemu mężczyźnie grozi dożywocie. 

 
W marcu Prokuratura Rejonowa w Elblągu prowadząca śledztwo skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Piotrowi C. Do tragicznych wydarzeń doszło 23 września 2014 roku w mieszkaniu przy ul. Poprzecznej. Wówczas oskarżony podczas kłótni z żoną ugodził ją nożem. Wezwana na miejsce policja zastała leżącą w kuchni kobietę z raną kłutą klatki piersiowej.41-letnia kobieta została przewieziona do szpitala w Elblągu. Niestety w wyniku obrażeń wewnętrznych zmarła. 
 
W mieszkaniu przy ul. Poprzecznej policja zastała Piotra C. męża pokrzywdzonej. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez policję, początkowo nie przyznawał się do winy twierdząc, że zdarzenie to było wypadkiem w wyniku, którego kobieta upadła na nóż. Jednak w trakcie przesłuchania przyznał się do ugodzenia żony nożem kuchennym podczas kłótni. 
 
Mężczyzna został tymczasowo aresztowany, a śledztwo w tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa, która w marcu skierowała akt oskarżenia wobec mężczyzny. Proces Piotra C. ruszył dziś rano w Sądzie Okręgowym w Elblągu. Mężczyzna został doprowadzony do sądu przez policję. Za zabójstwo grozi mu dożywocie. 
 
Na czas przesłuchania biegłych oraz świadków została wyłączona jawność rozprawy. O postanowieniu sądu poinformujemy po zakończeniu procesu.  
 

AKTUALIZACJA: 
 
W dniu wczorajszym nie zapadł wyrok w tej sprawie. Zostały wyznaczone kolejne terminy rozpraw na 7 i 14 maja bieżącego roku.
 
Ines Kuraś

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1249079704285