Sobota, 15.08.2020, Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Ścigali się barmani

23.08.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ścigali się barmani

W minioną sobotę elbląscy barmani mogli popisać się swoją zręcznością podczas I Elbląskiego Ogólnodostępnego Biegu Kelnerów i Barmanów, który odbył się na Bulwarze Zygmunta Augusta.

Do udziału w biegu zaproszone zostały wszystkie elbląskie puby, restauracje, kluby i hotele. Warunkiem uczestnictwa  było posiadanie stroju kelnerskiego... oraz duże poczucie humoru i oczywiście zręczność. Inicjatywa organizatorów i pomysłodawców, którymi są Patrycja Maja Książek i Adam Kamiński, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem elbląskiego środowiska barmanów. Kilkugodzinna impreza dostarczyła wiele dobrej zabawy uczestnikom oraz zgromadzonym widzom.

Sportowa rywalizacja, zgodnie z intencjami organizatorów, przyczyniła się do integracji środowiska barmanów, kelnerów i właścicieli lokali. Konkurencję: bieg barmanów z tacą przez tor przeszkód wygrał przedstawiciel Bowling Clubu Krzysztof Czeszejko–Sochacki.
Niepokonani w biegu z kegiem okazali się reprezentanci Fairplaya Krzysztof Czeszejko-Sochacki oraz Remigiusz Bar. Główna nagrodę, którą był licznik do piwa zdobyli przedstawiciele Bowling Klubu: Krzysztof Czeszejko-Sochacki i Roland Mazurkiewicz.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Bieg Kelnerów i Barmanów ( zdjęć 5 )
Dodano: 2004-08-23 | _INFO_ELBLAG_PL

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.