Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Coraz bliżej do Europy

29.04.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wśród kandydatów do Parlamentu Europejskiego nie zabraknie elblążan. Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości wystartują Grzegorz Nowaczyk i Paweł Kowszyński. Grzegorz Nowaczyk, wójt gminy Elbląg od dawna zaangażowany jest w programy związane z Unią Europejską. Wielokrotnie prezentował już drogę, jaką wytyczył gminie Elbląg w dojściu do UE. Paweł Kowszyński, student politologii jest przewodniczącym Warmińsko – Mazurskiego Zarządu Terenowego Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości. Platformę Obywatelską reprezentować będzie Witold Strzelec, który jest przewodniczącym tej partii w Elblągu. Pełni też funkcję dyrektora pionu sprzedaży w firmie Dialog. Z ramienia Ligii Polskich rodzin startować będzie Sebastian Czajkowski, politolog, pracownik Telewizji Elbląskiej. Samoobrona oraz Polskie Stronnictwo Ludowe nie ogłosiły jeszcze listy swoich kandydatów. Natomiast już wiadomo, że działającego w Elblągu Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie będzie reprezentować żaden elblążanin.
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1007390022278