Sobota, 20.07.2024, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Przemocy mówimy stop

29.04.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

"Przemoc i agresja – jak im się przeciwstawiać". Pod takim hasłem odbyła się dyskusja w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Grottgera. Jest to element tegorocznego programu edukacyjnego, który prowadzą elbląscy policjanci.
Gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele, policjanci, przedstawiciele pogotowia opiekuńczego, domu dziecka i poradni psychologiczno – pedagogicznych mieli okazję zastanowić się i przedyskutować, co zrobić, by zapobiegać agresji i przemocy. Co należy zmienić, byśmy czuli się bezpiecznie. Debatowano również o przemocy w rodzinie, jej ofiarach i sprawcach. W ramach spotkania młodzież odegrała scenki sytuacyjne, nawiązujące do tematu debaty. Zorganizowano również warsztaty dla uczniów i nauczycieli, które poprowadzili psycholodzy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1 i 2, Izby Dziecka oraz pedagog SP nr 12.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3644480705261