Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Mikołaje na motocyklach odwiedziły podopiecznych Domu Dziecka

11.12.2016, 18:16:07 Rozmiar tekstu: A A A
Mikołaje na motocyklach odwiedziły podopiecznych Domu Dziecka
Fot. Ryszard Biel

Było bardzo fajnie. Cała jestem w błocie, ale nie żałuję - mówi Karolina tuż po przejażdżce quadem. To była jedna z atrakcji, którą dzisiaj dla podopiecznych elbląskiego domu dziecka przygotowali MotoMikołaje. - Deszcz na nie przeszkodził. Jesteśmy tu co roku, to nasza tradycja - mówi Adam Wierciński z Grupy Elbląg.

Motocykliści z Elbląga i okolic już od ponad 10 lat organizują wspólnie MotoMikołaje dla wychowanków z Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Elbląg przy ul. Chrobrego 4. W tym roku do naszej Grupy Elbląg dołączyli po raz kolejni przyjaciele z VAG Elbląg (pasjonaci pojazdów z grupy VAG) oraz grupa pasjonatów wozów terenowych o nazwie Offroadowy Elbląg. Wspólnie odwiedzili dzisiaj elbląski dom dziecka, aby w przedświątecznym czasie obdarować jego podopiecznych prezentami i wspólnie spędzić czas.

Pogoda nam nie przeszkodziła. Zawsze jest jakaś alternatywa, nie tylko motocykle. Dzisiaj są przejażdżki quadami, samochodami. W tym miejscu jesteśmy dwa razy do roku, raz w roku mamy MotoMikołaje, przyjeżdżamy również na Dzień Dziecka. To jest już nasza tradycja. Dzisiaj mamy jedenastą edycję MotoMikołajów. Dzieciaki są już przyzwyczajone do tego, że będziemy. Nie chodzi tylko o prezenty, ale o to, żebyśmy z tymi dzieciakami spędzili czas. Zawsze mamy jakieś zabawy, wspólne ognisko. Staramy się dzieciom pomagać na różne sposoby. Naprawdę warto to robić

- mówi Adam Wierciński z Grupy Elbląg.

Radości z odwiedzin niezwykłej grupy Mikołajów nie ukrywały dzieciaki. Niektóre z nich po raz pierwszy miały okazję przejechać się quadem czy samochodem VAG.

Bardzo mi się podobało, deszcz nie przeszkadzał było świetnie

- zachwalał Szymon, jeden z podopiecznych ośrodka.

To wspaniała impreza, dzieci się bawią, cieszą się na przyjazd MotoMikołajów. To jest piękna sprawa. Wyjątkowa grupa, która corocznie nas odwiedza, to dla dzieci jest bardzo ważne szczególnie w tym okresie przedświątecznym

- dodaje pan Jarosław, wychowawca z elbląskiego domu dziecka.


Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mikołaje na motorach odwiedzili Dom dziecka ( zdjęć 36 )
Dodano: 2016-12-11 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ BRAWO!
  Niedziela, 11.12

  Lewa W Górę koledzy!

 2. 2
  +3
  ~ d.ż
  Niedziela, 11.12

  Brawo GE.

 3. 3
  0
  ~ Motor
  Niedziela, 11.12

  Brawo dla Grupy Elbląg . Ale smutne ,że w takim małym mieście motocykliści nie mogą zrobić niczego razem tylko dwie grupy w innych kierunkach .A podobno to jedna wielka rodzina . Tak czy siak szacunek .

 4. 4
  0
  ~ Polak.
  Niedziela, 11.12

  BRAWO dla tych co kontynuują tą tradycję, którą my zaczęliśmy w Elblągu. Szkoda tylko, że jakoś Was mało na tych zdjęciach (mówie o motocyklistach - po tylu latach powinno się to bardziej rozrosnąć) ale macie za to fajną mikołajkę (my takiej nie mieliśmy ;) Szerokości życzę :)

 5. 5
  --1
  ~ jarrow
  Poniedziałek, 12.12

  Mikołaje w kaskach, dzieci jak zwykle bez kasków. A niech któryś się wywróci w taka pogodę tym nerkowozem wtedy będzie jak zwykle lament.

 6. 6
  0
  ~ Motorynka
  Wtorek, 13.12

  Wyobraź sobie że jazdy przeprowadzają doświadczeni ludzie na terenie zamkniętym dla ruchu ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo przewożących osób i przez tyle lat nic się nikomu nie stało i nie stanie. Odróżnia to motocyklistów z głową na karku od takich cymbałów i wiecznych malkontentów jak ty.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2639560699463