Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Liderzy wśród firm

17.06.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rozstrzygnięto pierwszy etap konkursu, w którym zwycięzcy otrzymają tytuł Lidera Przedsiębiorczości Ziemi Elbląskiej.

Tytuł ten promuje dynamicznych, aktywnych, a przede wszystkim uczciwych przedsiębiorców. Już po raz czwarty elbląscy przedsiębiorcy mogą zawalczyć o tytuł Lidera Przedsiębiorczości. Konkurs ten organizuje Izba Przemysłowo - Handlowa oraz prezydent Elbląga. Warunkiem zgłoszenia swojej firmy do rywalizacji jest udokumentowana działalność przedsiębiorstwa przez minimum dwa lata.

W tegorocznej edycji konkursu 48 kandydatów walczyło o tytuł Lidera. Spośród nich wyłoniono 15 firm, które przeszły do kolejnego etapu rywalizacji.

W kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 50 osób znalazły się tam firmy: elbląskie PHU Dan-Stal, PPH Halex, PPH El-Hurt, Telewizja Elbląska oraz PPH Ziemak z Pasłęka.

Wśród firm zatrudniających od 50 do 100 pracowników do drugiego etapu konkursu przeszły: elbląskie ABB Zamach Gazpetro, PHU Varius, Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Opegieka oraz Odlewnia Żeliwa i Metali Nieżelaznych ORWO z Pasłęka.

Natomiast trzecią kategorię – firmy zatrudniające więcej niż 100 osób- w finale reprezentować będą: Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych, spółka Wolność, Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Kris Mar i Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania.

Konkurs ma wyłonić trzech liderów przedsiębiorczości, którzy swój sukces będą mogli świętować na uroczystej gali. Uhonorowanie tym tytułem to oprócz wyróżnienia także rekomendacja dla jego zdobywcy. Może ona ułatwić nawiązanie kontaktów gospodarczych, promocję firmy, potwierdza też zdobytą pozycję na rynku i ułatwia jej dalszy rozwój.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ ???
  Czwartek, 17.06

  DAN-STAL to ciekawe ??? Tylko dlaczego ten "lider" nie placi swoich rachunków.... gratulacje wyboru :(

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81118297576904