Wtorek, 11.08.2020, Imieniny: Luiza, Zuzanna, Wlodzimierz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Włamanie do cukierni na pasażu przy Hetmańskiej – zobacz film

06.11.2011, 16:58:13 Rozmiar tekstu: A A A
Włamanie do cukierni na pasażu przy Hetmańskiej – zobacz film
fot. KMP Elbląg

Policjanci z prewencji zatrzymali dzisiaj w nocy trzech, młodych mężczyzn, którzy usiłowali włamać się do cukierni przy ulicy Hetmańskiej. Zatrzymanie było możliwe dzięki monitoringowi miejskiemu, a kamery zarejestrowały całe zdarzenie. Sprawcy trafili do policyjnej celi. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie włamywaczy było możliwe dzięki sprawdzającemu się od wielu lat systemowi monitoringu miejskiego oraz dodatkowym patrolom policyjnym, które zostały wprowadzone od września br. z inicjatywy Prezydenta Elbląga oraz Komendanta Miejskiego Policji.

Do samego zdarzenia doszło dzisiaj o 2.08 w nocy przy ulicy Hetmańskiej. Dyżurny obsługujący kamery monitoringu zauważył trzech młodych mężczyzn, którzy kopali szybę wystawową cukierni. Wandale usiłowali włamać się do wnętrzna pawilonu. Na miejsce został skierowany patrol policji i ulicę dalej zatrzymał pijanych sprawców. Do policyjnego aresztu trafili: 22-letni Łukasz K., 20-letni Łukasz S. oraz 21-letni Daniel O. Wszyscy odpowiedzą za usiłowanie włamania. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Straty jakich dokonali sprawcy to kilkaset złotych. Teraz policjanci będą sprawdzać, czy zatrzymani na swoim koncie nie mają innych przestępstw. 

Jakub Sawicki
KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ jarteq
  Niedziela, 06.11

  Pewnie na pączka chcieli zajść a było zamknięte, więc stwierdzili, że sami sobie wezmą... a tak na serio to powinni odpracować to co zniszczyli a nie iść siedzieć (i tak nie pójdą) za moje pieniądze!

 2. 2
  +23
  ~ Ambroży
  Niedziela, 06.11

  Sądy powinny dużo częściej stosować kary "do odpracowania". Wziąć kilku takich pseudo-włamywaczy i innych wandali ubrać w jakieś charakterystyczne pasiaki więzienne i ze strażnikami na miasto --> do odpracowania. Idioci zostaliby napiętnowani (później jeszcze wytykani palcem i wyśmiewani), a społeczeństwo miało by prawdziwą "tanią siłę roboczą". Chociaż byłby jakiś pożytek z penerstwa.

 3. 3
  +11
  ~ elblazanin
  Niedziela, 06.11

  mogli odrazu zglosic sie na komende barany

 4. 4
  +5
  ~ BAXXTER
  Niedziela, 06.11

  trzech geniuszy

 5. 5
  +5
  ~ jasio
  Niedziela, 06.11

  Cukier im spadł. A tak na serio to dlaczego ludzie po lobotomii są wypuszczani po zmroku ? To niebezpieczne !

 6. 6
  +19
  ~ ja
  Niedziela, 06.11

  ubrać je w kamizelki z napisem WANDAL i do sprzątania ulic , pokazać te mordy

 7. 7
  +10
  ~ turban
  Niedziela, 06.11

  powinno sie przywrocic kary cielesne. publiczne biczowanie,nabijanie na pal to jest to czego potrzeba. To popis dla tego pana z ruchu palikota zajmujacego sie etyka

 8. 8
  +8
  ~ sazan
  Niedziela, 06.11

  Monitoring to konieczność w tych czasach gdzie narkotyki, alkohol i rozboje stały się plagą. Ja jestem za większą ilością kamer w naszym mieście. To pomaga.

 9. 9
  +1
  ~ apu
  Poniedziałek, 07.11

  gastro

 10. 10
  0
  ~ 1a
  Poniedziałek, 07.11

  Ale debilątka

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.